İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNÜN TERCİHİ: İZOCAMFLEX

Çevreye duyarlı bir ürün olan “İzocamflex”, güçlü ısı yalıtımı, B sınıfı yangın güvenliği ve yüksek yoğuşma kontrolü özellikleriyle boru hatlarında çok yönlü koruma sağlıyor.

İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNÜN TERCİHİ: İZOCAMFLEX
Robot Zirvesi

Değişen piyasa koşullarında doğru ihtiyaca doğru çözüm geliştirme hedefinde olan İzocam, Ar-Ge çalışmaları sayesinde daha az maliyetle yüksek ısıl konfor sunan “İzocamflex” ürününü geliştirdi. Isıtma, soğutma, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerinde kullanılmak üzere üretilen, elastomerik kauçuk esaslı kapalı gözenekli boru ve levha şeklindeki İzocamflex, uygulandığı sistemlerdeki boru hatlarının yüzeylerinde, güçlü ısı yalıtımı, yüksek yoğuşma kontrolü ve B sınıfı yangın güvenliği sağlıyor.

KULLANICILARI DAHA AZ ENERJİ TÜKETMEYE YÖNLENDİRİYOR

Yüksek ısı yalıtımı özelliği ile çevre dostu bir ürün olan İzocamflex, sürdürülebilir yaşam alanları yaratarak, kullanıcıları daha az enerji tüketmeye yönlendiriyor. “BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri” açısından enerji kullanımı büyük önem taşıyor. “ Sağlık ve Kaliteli Yaşam”, “Erişilebilir ve Temiz Enerji”, “İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme”, “Sanayi, Yenilikçilik ve Altyapı”, “Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar”, “Sorumlu Üretim ve Tüketim”, “İklim Eylemi” ve “ Amaçlar için Ortaklıklar” gibi başlıklardan oluşan bu hedeflere ulaşabilmek açısından enerjiyi nasıl kullandığınız geleceği belirliyor.


B SINIFI YANGIN GÜVENLİĞİ ÖZELLİĞİ İLE ÖNE ÇIKIYOR

İzocamflex, enerji tasarrufuna sağladığı büyük orandaki katkı nedeniyle termoekonomik bir ürün olarak nitelendiriliyor. Aynı zamanda B sınıfı yangın güvenliği özelliğiyle de öne çıkan İzocamflex, kullanıldığı alanlarda yüksek yangın dayanımının elde edilmesine imkân tanıyor.

 

 
 

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2022, 10:18
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını