İKİNCİ ALÇI PLAKA TESİSİNİ DEVREYE ALDI

Fullboard Yapı Elemanları Genel Müdürü Savaş Güzelküçük, geçtiğimiz Aralık ayında ikinci alçı plaka tesislerinin tam kapasite devreye girdiğini açıkladı.

İKİNCİ ALÇI PLAKA TESİSİNİ DEVREYE ALDI
Endüstrideara

Endüstri Radyo'da İnşaat ve Malzeme programına konuk olan Fullboard Yapı Elemanları Genel Müdürü Savaş Güzelküçük, ile çalışmalarını ve gündemlerindeki yenilikleri konuştuk. 

PAZARA YENİ ÜRÜNLERİNİ SUNACAK

2020 yılının son ayında tam kapasite devreye giren ikinci alçı plaka tesisleri nedeniyle, sektördeki konumlandırmalarını farklı yönlere çevirerek, yeni stratejiler eşliğinde 2021 yılını “çok güzel bir yıl” mottosu ile karşıladıklarını belirten  Güzelküçük, hedeflerinin; 2021 yılında pazara dört yeni ürün sunmak ve bu ürünlerle sektör ilgililerine değişik çözümler yaratabilecekleri alternatif farklar sunmak olacağını kaydetti. Güzelküçük, 2021 yılının yalnızca kendi şirketleri için değil, ülkeleri için de iyi bir yıl olmasını dilediklerini, tüm sektörlere de bu vesile ile başarılı bir yıl dilediklerini sözlerin ekeledi. 

Fullboard Yapı Elemanları Genel Müdürü Savaş Güzelküçük ile yaptığımız söyleşiyi aşağıdaki linkten dinleyebilirsiniz.

https://radyo.stendustri.com.tr/fullboard-yapi-elemanlari-genel-muduru-savas-guzelkucuk-4-fabrikamizla-hizmet-veriyoruz/

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2021, 14:10
YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını