banner1322
x

İKİ DEV MARKADAN GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ

Kaleseramik; İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit ile önemli bir iş birliğine imza attı. Anlaşma kapsamında Geberit ürünleri, seçili Kale satış noktalarında tüketiciler ile buluşacak.

İKİ DEV MARKADAN GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ
Endüstrideara

Perakende mağazacılık algısını yaptığı güçlü marka iş birlikleri ve yeni vizyonuyla geliştiren Kaleseramik ile sıhhi tesisat devi Geberit arasında yapılan iş birliği kapsamında, seçili Kale satış noktalarında yer alacak Geberit ürünleri müşterilerin farklı ürün ihtiyaçlarını karşılayacak.

“İş birliklerinde kurallar yeniden yazılıyor"

İş birliklerinde kuralların yeniden yazıldığını ve dünyada farklı sektörlerde önemli marka iş birliklerine de şahit olunduğunu  belirten Kaleseramik Genel Müdürü Altuğ Akbaş, kenilerinin de 63 yıllık tecrübeleri, markalarının gücü ve kanaldaki yaygınlığıyla çok önemli iş birliklerine imza attıklarını açıkladı.. İnovasyon ve tasarım odaklarıyla ileri teknoloji ile ürettikleri geniş seramik karo ürün gamlarına ek olarak; vitrifiye, banyo mobilyaları ve armatür ürün gruplarındaki ürünleriyle estetik ve bütünsel mekan çözümleri sunduklarını belirten Akbaş, müşterilerine, ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda ilham vermek, en iyi müşteri deneyimini yaşatmak ve Kale satış noktalarını müşterilerin tek noktadan tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla alanında öncü olan markalar ile iş birlikleri yaparak, yeniden dizayn ettiklerini açıkladı. Bu sayede perakende sektöründe hizmet çıtasını daha yukarı çıkarmanın yanı sıra sundukları marka çeşitliliği ve hizmet/çözüm, özel ürün seçenekleri ile perakende sektörüne yeni bir boyut kazandıracaklarını söyleyen Akbaş,  Geberit'in, küresel altyapısı, tasarım ve mühendislik gücüyle şekillenen ürünleri ile kendi sektörüne öncülük eden, sıhhi tesisat ve vitrifiye alanında merkez Avrupa’daki hemen hemen tüm ülkelerde uzun geçmişi olan köklü bir marka olduğuna işaret ederek bir global markayı daha mağazalarımızda bulundurmaktan dolayı mutlu olduklarını sözlerine ekledi.

“Üst segmentte daha konforlu bir tüketici deneyimi için artık Kale Mağazalarındayız”

Geberit Genel Müdürü Ufuk Algıer ise şöyle konuştu: “Gömme rezervuarın mucidi Geberit olarak, 150 yıldır sıhhı tesisat sektöründe 5 yıldır ise vitrifiye sektöründe hizmet veren global bir markayız. Etik değerleri, yüksek kalitede güvenli ürünleri ve sürdürülebilir kalkınmayı marka değerlerimizin odağına koyuyor, küresel ekonominin prensipleriyle yüksek katma değerli ürünlerin araştırılması ve geliştirilmesi için her yıl global ciromuzun ciddi bir oranını AR-GE yatırımlarımıza aktarıyoruz. Üretim süreçlerimizi tasarım, teknoloji, mühendislik ve bilgi birikimimiz bütünlüğünde yürüterek pazara üst segment ürünler sunuyoruz. Bu anlayış doğrultusunda, kurulduğumuz günden bu yana, sektör paydaşlarımız ile geliştirdiğimiz diyaloğun son derece kıymetli olduğunu biliyoruz ve çeşitli iş birlikleri kurarak sektörümüzü daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz. Sanayici mirası ve girişimciliği ile sektörümüzün önderlerinden olan, insana ve çevreye saygılı, topluma sürdürülebilir değerler katan itibarlı şirketler grubu Kale ile yapmış olduğumuz güç birliği ile üst segment ürünlere ulaşmak isteyen müşterilerimiz, daha konforlu bir tüketici deneyimi yaşayacak. Kendi değerlerine sahip çıkan, ürün ve hizmetleriyle sektöre ilham olan Kale ile bu yolcuğun içerisinde olmaktan çok memnunuz. 2020 yıl sonuna kadar 14 Kale bayisine ürünlerimizle dahil olarak, 2021 yıl sonuna kadar sayıyı kilit lokasyonlardaki 30 satış noktasına daha taşımayı planlıyoruz. Bu doğrultuda yaptığımız anlaşmanın ilk altı aylık süreçte satışlarımıza yüzde 5 oranında pozitif yönde yansıyacağını düşünmekteyiz. İlk altı ayın ardından bu artı değer kademeli olarak artacaktır. Öte yandan Kale ile gerçekleştirdiğimiz iş birliğini diğer bölgelerimizin yanı sıra Orta Anadolu ve Doğu Anadolu bölgelerindeki yapılanmamıza da destek olacağını öngörüyoruz.” 

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 10:55
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını