banner1322
x

İKİ DEV İSİM GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Güçlü iş birlikleriyle kalite ve hizmet çıtasını yukarı taşıyan Kaleseramik, son olarak EDIDA ödüllü bir desen tasarım stüdyosu olan Designmixer ile güçlerini birleştirdi.

İKİ DEV İSİM GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ
Endüstrideara

YELİZ YİRMİBEŞ - Müşterilerine ürünleri kişiselleştirme noktasında alternatif çözümler sunan Kaleseramik, kendi ürün gruplarının yanında, farklı ürün grubu ve segment ihtiyaçlarına da yaptığı güçlü iş birlikleriyle çözüm sağlıyor. Kaleseramik, tasarım dünyasında yaratıcı, yenilikçi ve sıra dışı fikirleriyle öne çıkan Designmixer markasıyla iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında sipariş üzerine yapılacak özel ürünler ile tüketicilere yaşam alanlarında kişiselleştirilebilir estetik çözümler katmanın yanı sıra Kalesinterflex’in üstün boy ve geniş yüzey avantajını kullanılarak 100x150cm, 50x150cm, 50x100cm ve 100x100cm olmak üzere 4 farklı ölçüde tablolar üretilecek. Bu tabloların nakliye ve montaj dahil tüm süreçleri ise Kale’nin uzman kadrolarla donatılmış Premium Yetkili Servisleri tarafından gerçekleştirilecek. 

“Yaşadığımız mekanlara yeni anlamlar katmaya çalışıyoruz”

İki markanın tasarım çizgisine vurgu yapan Kaleseramik Pazarlama Direktörü Zeliha Özay Yurdatap, Designmixer’in özgün desen tasarım kabiliyetinin, ilgili teknolojilere hakimiyetinin ve farklı malzemeler ile çalışmaya yatkınlığının ve sahip oldukları ortak tasarım dilinin kendilerini bir araya getirdiğini açıklayarak, son yaşanan küresel salgının insanlara evlerinin değerlerini bir kez daha hatırlattığını dile getirdi. 63 yıldır evini ve özünü hiç bırakmamış, yaşadığı mekânı hep yaşatmaya çalışmış, ona yaşam katmanın ne demek olduğunu bilen bir marka olduklarını aktaran Yurdatap, hayatlara dokunmaya ve rehber olmaya çalıştıklarını kaydetti. Üretim tecrübeleri ve üretim teknolojisindeki güçleriyle, ürün anlamında zirvedeki yerlerini korumaya devam ederken, artık daha fazla ürün sunmaktan ziyade tüm çalışmalarını yeni hayatlar, yaşayan mekanlar tasarlamaya odaklandırdıklarını açıklayan Yurdatap, Kalesinterflex ürünlerinin adeta birer sanat eserine dönüştüren bu iş birliğiyle de kişiye özel, mekâna özel, ihtiyaca özel mekânsal çözümler sunduklarını aktardı. 

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2020, 18:30
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını