banner688
x

İdevit’ten antibakteriyel seri: Nova

Her banyo için farklı ihtiyaçlara yönelik klozet seçenekleri sunan İdevit, antibakteriyel serisi Nova ile banyolara hijyeni taşıyor.

İdevit’ten antibakteriyel seri: Nova
Dergi
Seramik sağlık gereçleri sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan İdevit, Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği ürünlerle fark yaratıyor. Markanın yeni ürünleri arasında yer aşan Nova serisi, hem fonksiyonu hem de estetik görünümü ile öne çıkıyor.

EASY CLEAN TEKNOLOJİSİ İLE ZAHMETSİZ KOLAY TEMİZLİK

Tek dokunuşla kolay çıkarılabilir kapak, yavaş kapanan sessiz kapak sistemi, alternatif entegre taharet musluğu bulunan Nova serisinin en dikkat çeken özelliklerinden biri de antibakteriyel (bakteri barındırmayan) yüzeyi. Bu özelliği ile banyolarda hijyeni garantileyen Nova, easy clean teknolojisi ile zahmetsiz kolay temizliğe imkan tanıyor. Nova ayrıca kir ve zararlı organizmaların oluşmasına izin vermeyen kanalsız iderimles özelliği ile de fark yaratıyor. Gizli montaj özelliği ile estetik görünüme sahip olan Nova serisi, vizon rengi ile de alternatif sunuyor. Sahip olduğu teknoloji ile kaliteli üretim gerçekleştiren İdevit’in Nova serisi EPD, GDST-R ve ISO 50001 belgelerine sahip.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 00:18
YORUM EKLE

Enerji

Markaküpü

Dergiler
Partnerler