banner1322
x

İdevit Unicera Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlıyor

Her banyo için farklı ihtiyaçlara yönelik seramik sağlık gereçleri sunan İdevit, tasarımı ve antibakteriyel özellikleriyle öne çıkan ürünlerini Unicera Fuarı’nda sergiliyor.

İdevit Unicera Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlıyor
Enerji Zirvesi

Seramik sağlık gereçleri sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan İdevit, Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği ürünlerle sektörün en önemli fuarları arasında yer alan Unicera Fuarı’nda boy gösteriyor. 

KONFOR VE ESTETİĞİ BİR ARADA SUNUYOR

MiaLuce isimli serisi ile dikkatleri üzerine toplayan İdevit, farklı form biçimlerdeki serileri ile konfor ve estetiği bir arada sunuyor. Hem fonksiyonu hem de estetik görünümü ile öne çıkan seramik sağlık gereçleri ile İdevit, farklı renkteki serileri ile ıslak mekanlarda çizgilerin dışına çıkmak isteyen firmalara birçok seçenek sunuyor.

Avrupa’nın en önemli belgelerinden biri olan Environmetal Product Declaration çevre ürün beyan sertifikasına sahip olan serileri ile de çevre sağlığına duyarlı bir faaliyet gösterdiğini de tescilliyor. 
Banyolara şıklık katan İdevit, 5-9 Şubat tarihleri arasında devam edecek olan Unicera Fuarı’nda ziyaretçilerini bekliyor
 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 08:19
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını