banner1322
x

HVAC&R SEKTÖRÜ ISK-SODEX’TE BULUŞACAK

HVAC&R sektörü buluşma noktası olan ISK-SODEX Fuarı, 29 Eylül-2 Ekim 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde sektör profesyonellerini bir araya getirmeye hazırlanıyor.

HVAC&R SEKTÖRÜ ISK-SODEX’TE BULUŞACAK
Robot Zirvesi

Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından, T.C. Ticaret Bakanlığı, KOSGEB ve İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB) destekleriyle organize edilen Avrasya Bölgesi’nin lider HVAC&R sektör buluşması ISK-SODEX Fuarı, 29 Eylül – 2 Ekim 2021 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

TÜM ZAMANLARIN İHRACAT REKORUNA ULAŞTI

Tüm dünya pandemi sebebiyle zor günler yaşıyorken, Türk HVAC&R sektörünün güçlü üreticileri sayesinde İklimlendirme Sanayii 2020 yılında 4,6 milyar dolar ihracat rakamına ulaştı.

Aralık 2019'a göre Aralık 2020’de yüzde 25,2 ihracat artışı kaydedilirken, iklimlendirme sektörü sadece Haziran 2021’de 574,8 milyon dolar ile aylık bazda tüm zamanların ihracat rekoruna ulaştı.

SEKTÖRÜN TÜM BİLEŞENLERİNİ BİR ARAYA GETİRECEK

Yüzü aşkın ülkeden sektör temsilcilerini buluşturacak fuar, ısıtma, soğutma, klima, havalandırma, yalıtım, pompa, vana, tesisat, su arıtma, yangın, havuz ve güneş enerjisi sistemleri başta olmak üzere sektörün tüm bileşenlerini bir araya getirecek.

Sektör yetkilileri, fuarın, bu dönemde de hızlı büyümesini sürdüren sektör için önemli bir platform olduğunun altını çizdi.

DESTEKLEYİCİ ETKİNLİKLER ZENGİLEŞTİRİLDİ

Geçmiş senelerde olduğu üzere fuar bu yıl da farklı destekleyici etkinlikler ile çeşitlendirildi.

Toplam 55 ülkeden 950 sektör profesyonelinin davet edildiği, B2B İkili İş Görüşmeleri, İSİB tarafından organize edilecek.

Sektörün en hızlı ustasının 1.’likle ödüllendirileceği "Ustalar Ligi" ve fuar katılımcı şirketlerin ürün ve hizmetlerini ayrıntılı sunumlar ile anlatabilecekleri platform olan "Forum Alanı" da fuar kapsamında yer alacak.

KAYITLAR ONLİNE OLARAK YAPILACAK

Sektörel derneklerin yapacakları ve sektörle ilgili ajandaların takip edileceği konferanslar çerçevesinde şu ana kadar Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği (KBSB) ve Soğutma Sanayii İş İnsanları Derneği (SOSİAD)'nin programları netleşti.

Konferans programına www.sodex.com.tr web sitesi üzerinden ulaşabilirken, bu yıl ilk kez, ISK-SODEX ISTANBUL 2021 Ziyaretçi Kayıtları, sadece Online Kayıt Sistemi üzerinden gerçekleştirilebilecek.

Fuarı ziyaret etmek için kayıtlar, www.sodex.com.tr adresi üzerinden ücretsiz olarak alınıyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2021, 10:17
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını