Hız kontrol cihazları ile endüstri sektörüne hizmet veriyor

Çin dışında, dünyadaki 5. şubesini Aralık ayı içinde Türkiye’de açan Hpmont Teknoloji, endüstriyel otomasyonda farklı pazarlar ve endüstriler için geliştirilmiş birçok ürünüyle müşterilerine hizmet veriyor.

Hız kontrol cihazları ile endüstri sektörüne hizmet veriyor
Endüstrideara

Endüstriyel otomasyon sektörüne Türkiye’de hızlı bir giriş yapma hedefinde olan Hpmont, Çin dışında, dünyadaki 5. şubesini Aralık ayı içinde Türkiye’de açtı. 

Shenzhen Hpmont Technology Co., Ltd, 2011 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nin başlıca teknoloji kentlerinden bir olan Shenzhen’de kurulduğunu ifade eden Hpmont Teknoloji Bölge Satış Direktörü Cihan Ok, asansör kontrol ve endüstriyel otomasyon teknolojileri konusunda her zaman yenilikçilik sloganıyla araştırma ve geliştirmeyi ilke edinmiş bir firma olduklarını vurguluyor. Asansör ve otomasyon sektörleri için hız kontrol cihazları ve tamamlayıcı çözümler ürettiklerini belirten Ok,  hızlı bir büyüme süreci geçiren Hpmont’un kuruluşundan sadece üç yıl sonra yurtdışı şubelerini yapılandırmaya başladığını ve Hong Kong, Güney Kore, Tayvan, Malezya şubelerinin ardından beşinci yurtdışı şubesini Hpmont Teknoloji Ltd. Şti.’nin açılışını yaptıklarını açıklıyor. Diğer stratejik noktalarda da şube sayılarını arttırarak dünya çapında bilinirliklerini arttırmak ve çok daha fazla insana ulaşmak ana gündemlerinde olduğunu aktaran Ok, 2014’ten beri asansör teknolojilerinde pazarın ana oyuncularından biri haline geldiklerini belirtiyor. Şimdiki hedeflerinin yeni geliştirdikleri teknolojik çözümler ile asansör sektöründeki paylarını arttırmak ve birçok işkolu için özel olarak geliştirilmiş sayısız ürünleri endüstriyel otomasyon sektörüne hızlı bir giriş yapmak olduğunu sözlerine ekliyor. 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2020, 10:11
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını