Hitit Havuz’dan Türki Cumhuriyetlerine ihracat

Hitit Havuz’un kurucusu ve Genel Müdürü Melih Bulut Suudi Arabistan, Irak, Gürcistan ve Türki Cumhuriyetlerine fıskiye sistemleri ve ürün ihracatı yaptıklarını açıklıyor.

Hitit Havuz’dan Türki Cumhuriyetlerine ihracat
Endüstri 40 Zirvesi

Temelleri 2010 yılında atılan Hitit Havuz, sektörün önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Fıskiye sistemleri, süs havuzları, yapay şelaleler, iç ve dış mekan su perdeleri ve su altı armatürleri imalatı ve uygulaması gerçekleştiren firma, bugün yalnızca yurt içinin değil yurt dışının da tercih ettiği bir marka.  

Firmalarının ürün yelpazesinde fıskiye nozulları, fıskiye kollektörleri, su altı aydınlatma armatürleri ve ağaç aydınlatma armatürlerinin yer aldığını ifade eden Hitit Havuz’un kurucusu ve Genel Müdürü Melih Bulut, müşteri ihtiyaçlarına uygun üretim yaptıklarını açıklıyor. Ankara İvedik OSB‘de 700 metrekare kapalı alanda faaliyet gösterdiklerini belirten Bulut, Bu ürünler fıskiye sistemleri, süs havuzları ve yapay şelalelerde kullanılıyor. Aydınlatma ürünlerimizin bazıları çevre ve peyzaj aydınlatmalarına da hitap ediyor. Mekanik, elektronik ve ahşap olmak üzere üç kat atölye ve bir kat çalışma ofisinden oluşmaktadır. Her birimde konusunda uzman tecrübeli çalışma arkadaşlarımızla hizmet veriyoruz” diyor. Bulut yurt dışına ihracat yaptıklarını belirterek Suudi Arabistan, Irak, Gürcistan ve Türki Cumhuriyetlerine fıskiye sistemleri ve ürün ihraç ettiklerini sözlerine ekliyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2020, 08:16
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını