Hitit Havuz’dan site projelerine değer katacak çözüm

Hitit Havuz hizmetleriyle konut sitelerinin yeşil alanlarına değer katacak çözümler sunuyor. Marka İzmir Menemen’de yer alan Botanik Göl Park Sitesinde yer alan havuza dubalı gölet fıskiye sistemi ile çözüm sundu.

Hitit Havuz’dan site projelerine değer katacak çözüm
Enerji Zirvesi

2010 yılından bu yana Ankara’dan tüm ülkeye hizmet veren Hitit Havuz, geniş bir kalemde müşterilerine çözüm sunuyor. Fiskiye nozullarından fıskiye kollektörlerine, su altı aydınlatma armatürlerinden ağaç aydınlatma armatürlerine kadar geniş bir ürün gamı ile müşterilerine hizmet veren firmanın tercih edildiği projeler arasında konut siteleri de yer alıyor. 

ŞEHRE DİNAMİZİM KATIYOR

Hitit Havuz hizmetleri ile konut sitelerinin yeşil alanlarında yer alan havuzlarına çözüm sunarak site sakinlerinin yaşamına değer katıyor. Markanın çözüm sunduğu projeler arasında İzmir Menemen’de yer alan Botanik Göl Park Sitesi de bulunuyor. Hitit Havuz, insan sirkülasyonunun yoğun olduğu bu konut projesinde bulunan havuza dubalı gölet fıskiye sistemi ile çözüm sundu. Marka ürün kalitesi ile projede uzun yıllar kullanılacak bir hizmet verdi. 
Çalışmalarıyla bugüne kadar birçok şehri ve projeyi hareketlendiren marka, müşteri memnuniyetini öncelikli kılıyor. 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2020, 16:28
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını