banner1322
x

HİJYEN HASSASİYETİ DÖNÜŞÜMÜ GETİRİYOR

Pandemi ile birlikte tüketicilerin hijyene karşı olan hassasiyeti arttı, nitekim firmalar ürünlerinde hijyene daha önem verir oldu. Geberit; AVM, hastane, okul, otel gibi projelerde kullanılan 8 bin Sigma gömme rezervuar üzerinde bulunan manuel kumanda kapaklarını Sigma 10 fotoselli kapaklarla değiştirme fırsatı sunuyor

HİJYEN HASSASİYETİ DÖNÜŞÜMÜ GETİRİYOR
Endüstrideara

Gömme rezervuarın mucidi olan İsviçre menşeli sıhhi tesisat devi Geberit, pazarda alternatifi bulunmayan bir kampanya başlattı. Kampanya ile Geberit’in Türkiye içinde satışını gerçekleştirmiş olduğu 8 bin manuel Sigma kumanda kapağın, Sigma 10 fotoselli gömme rezervuar kapağıyla değiştirilebilecek. Dokunmadan harekete duyarlı olarak aktive olan fotoselli bataryalara ve kumanda kapaklarına pandemi döneminde talebin arttığını söyleyen Geberit Türkiye Genel Müdürü Ufuk Algıer, “AVM, hastane, okul, otel gibi genel mekanlarda hijyen kuralları nedeniyle gelişen talebe destek vermek üzere başlattığımız kampanya ile daha önce satışını yapmış olduğumuz manuel Sigma gömme rezervuar kapaklarını Sigma 10 fotoselli kapaklarla değiştirme imkanı sunuyoruz.” dedi.
İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, Türkiye’de genel mekanlarda kullanılan 8 bin gömme rezervuar kapağını fotoselli teknolojiyle buluşturmak için kampanya başlattı. Yılsonuna kadar devam edecek kampanya ile Geberit, yüzey temasını sıfırlayan teknolojilere ilişkin dönüşüm sürecini hızlandırmayı ve artan talebe destek vermeyi hedefliyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2020, 09:14
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını