banner1322
x

Heureka Bilim Merkezi’ne Albond’dan çözüm

Kompozit panel ve boyalı alüminyum üretimindeki başarısı ile ismini duyurmuş olan Albond, Finlandiya’da bulunan Heureka Bilim Merkezi’ne çözüm sundu. Projenin dış cephesinde Albond 9000 Parlak Gümüş Ayna kullanıldı.

Heureka Bilim Merkezi’ne Albond’dan çözüm
Endüstrideara

ALBOND, yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da tercih edilen bir marka. Nitekim satışlarının yaklaşık yüzde 50’sini ihracat oluşturuyor. Marka Avrupa’da ülkelerinden Katar’a, Kuzey Afrika ülkelerinden Türk Cumhuriyetlerine kadar oldukça geniş bir coğrafyada tercih ediliyor. 

HEUREKA BİLİM MERKEZİ ALBOND 9000 PARLAK GÜMÜŞ AYNA İLE AYRIŞIYOR

Albond, Ar-Ge çalışmaları ile geliştirdiği ürünlerle bugün prestijli projelerin en önemli partnerleri arasında. Bu projelerden biri de Finlandiya’da yer alan Heureka Bilim Merkezi. Dünyanın en önemli bilim merkezlerinden biri olan Heureka Bilim Merkezi, mimari formu ile de ayrışıyor. Tasarımıyla dikkat çeken Heureka Bilim Merkezi’nin dış cephesinde Albond 9000 Parlak Gümüş Ayna kullanıldı. 
Başarısını dünyanın her noktasına taşımada iddialı olan Albond, sahip olduğu üretim ve Ar-Ge gücü ile, müteahhit veya mimarların projelerinde hayal ettikleri renk ve dizaynları gerçeğe dönüştüme imkanı tanıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 00:11
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını