banner1013
x

Her mekanla uyumlu Vival Plus ile manzara keyfi

Tasarım, estetik ve teknolojiyi bir arada sunan IQ Alüminyum Sistemleri, her mekanla uyumlu yeni Vival Plus ile hem estetiği hem teknolojik performansı zirveye taşıyor.

Her mekanla uyumlu Vival Plus ile manzara keyfi
EndüstrideAra - Haber Detay
Pratik kullanıma ve manzara görünümüne imkan vermesi sebebiyle son dönemlerde ev ve iş yerlerinde katlanır kapı sistemlerine olan ilgi artıyor. Deceuninck güvencesiyle tasarım, estetik ve teknolojiyi bir araya getiren IQ Alüminyum Sistemleri, her mekanla uyumlu yeni Vival Plus ürünü ile katlanır kapı sistemlerinde fark yaratmaya devam ediyor. Katlanır kapı sistemlerindeki en pratik açılıp kapatılabilme özelliğiyle sahip Vival Plus, sağladığı yüksek yalıtım sayesinde konut, villa, teras kullanımları için mükemmel bir seçenek sunuyor.

VIVAL PLUS TEKNOLOJIK PERFORMANSTA DA ZIRVEYE ULAŞIYOR

Dayanıklılık, estetik ve kullanım kolaylığını bir arada sunan Vival Plus, katlanır sistemlerdeki yalıtımda ulaşılabilen son noktayı temsil ediyor. İster sağa ister sola istenirse de her iki yana toplanabilme imkanı tanıyan Vival Plus, modern, sağlam ve mükemmel uyumlu aksesuarlarıyla her mekan için ideal bir seçenek oluyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 11:23
YORUM EKLE

Fullboard

Vefa

Dergiler