HAYAT KURTARAN KURALLAR

GF Hakan Plastik, 2022 yılına girerken iş kazalarının önüne geçilmesi amacıyla, "Farkında Ol, Güvende Ol" sloganıyla başlatılmış olan global kampanya çerçevesinde, GF Piping Systems’ın Hayat Kurtaran Kuralları ile ilgili bir bilgilendirme eğitimi düzenledi.

HAYAT KURTARAN KURALLAR
Enerji Zirvesi

GF Hakan Plastik’in bünyesinde bulunduğu GF Piping Systems’ın geçmiş senelerde kendi operasyonlarında meydana gelen olaylardan çıkarılan derslerden hareketle geliştirdiği Hayat Kurtaran Kurallar, markanın İş Sağlığı ve Güvenliği sistemlerinin sürekli iyileştirilmesi ve bu kültürün güçlendirilmesi amacıyla uygulanıyor. Bu kurallar, her çalışan kadar tesis ziyaretçileri, müteahhit, müteahhit çalışanı, geçici işçi gibi faaliyetlerden doğrudan etkilenen tüm kişiler için geçerlilik taşıyor.

GF Hakan Plastik Türkiye ve Ortadoğu Bölge Başkanı olan Batuhan Besler’in de katıldığı ve 8 ana maddeden oluşan Hayat Kurtaran Kuralların örnekleriyle açıklamalarının yapıldığı eğitimde, aynı zamanda kaza riskleri, örnekleri, meydana geliş nedenleri ve sonuçları üzerinde tartışıldı.  

GFPS Sürdürülebilirlik Başkanı Dominik Scherer ve Sürdürülebilirlik Program Müdürü Francesca Viggiano’nun video mesajlarının da yayınlandığı seminerde iş sağlığı ve güvenliğinin marka için önemi, bu kültürün korunması, güçlendirilmesi ve iş kazalarının azalması yönünden herkesin katkısının ne derece değerli olduğun altını çizdi. “Sadece birlikte çalışarak sıfır kazayı gerçeğe dönüştürebiliriz” mesajı aktarıldı.

YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını