banner1322
x

“Havuzlar uzman isimler tarafından yapılmalı”

Projelerde havuz yapımının ayrı bir çalışma disiplini ve tecrübesi gerektirdiğini belirten Nur Pool firma yetkilisi Emre Yılmaz, havuzları müteahhitlerin değil bu alanda uzman isimler tarafından yapılması gerektiğini vurguluyor.

“Havuzlar uzman isimler tarafından yapılmalı”
Robot Zirvesi

Havuz sektöründe 1997 yılından bu yana faaliyet gösteren Nur Pool, sektörün köklü markaları arasında yer alıyor. Firma yaklaşık 200 yüzme havuzu ekipmanlarıyla  hedef kitlesine hizmet veriyor. Müşteri memnuniyetine önem veren markanın yetkilisi Emre Yılmaz, yüzme havuzlarının insan sağlığıan olan etkisine dikkat çekerek projelerde havuzların yapımında kaliteye önem verilmesi gerektiğinin altını çiziyor.

HAVUZLARDA MALZEME KALİTESİNE DİKKAT!

Havuz yapımının ayrı bir çalışma disiplini ve tecrübesi gerektiğini belirten Yılmaz, bu nedenle projelerde havuzları müteahhitler değil bu alanda uzman isimlerin yapması gerektiğini aktarıyor. Havuzda kullanılacak malzemelerin hangi marka olacağını ve nerede kullanılacağına yönelik teminat alınmasının altını çizen Yılmaz, “İnsanlar kullanacakları havuzun sağlıklı olup olmadığını sorgulamalı… Ne yazık ki standartlara uymayan malzemeler ya da kimyasallar kullanılıyor. Kullanılan bu malzemelerin ruhsatlı olup olmadığı denetlenebilir.” Diyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019, 07:25
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını