HAGER’DEN UZAKTAN ENERJİ YÖNETİMİ

Enerji dağıtım, bina otomasyonu, kablo yönetimi ve enerji verimliliği alanlarında faaliyet gösteren Hager Group Türkiye, cihazları birbirine bağlayan akıllı bina sistemleri sayesinde uzaktan enerji yönetimi sunuyor. 

HAGER’DEN UZAKTAN ENERJİ YÖNETİMİ
Robot Zirvesi

İş yaşamında olduğu kadar evlerde de benzersiz konfor sağlayan dijital çözümler,  birçok açıdan yenilik ve avantaj sağlıyor. Dünya genelindeki 25 fabrikası ile 136 ülkede faaliyet gösteren Hager Group’un üyesi Hager Group Türkiye, Hager KNX akıllı bina sistemleri ile sürdürülebilir yaşam kalitesinin kapılarını açıyor. Hager KNX, yaşam alanlarını tek ekran ya da birkaç anahtar ile yönetebiliyor. Hager KNX; evde olunmayan zamanlarda tüm sistemin kontrolünü oluşturuyor. 

HAGER KNX İLE EVLER DIŞARIDAN KONTROL EDİLECEK

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Hager Group Türkiye Genel Müdürü İlker İşgör, “Bünyemizde 760’ın üzerinde Ar-Ge çalışanımız bulunuyor. Her yıl toplam ciromuzun yüzde 7’sini Ar-Ge çalışmaları için ayırıyoruz. Yaşam alanlarına daha fazla konfor sunabilmek için yenilikçi çözümlere odaklanıyoruz. Hager KNX de bu çözümlerimizden bir tanesi. Bu ürün ile kişiler evde olmaığı zamanlarda bile  bile evlerini kontrol etmesini sağlıyor. Aydınlatmadan ısıtma-soğutmaya, jaluziden alarm sistemlerine kadar birçok alan sensör ve akıllı anahtarlar sayesinde yönetiliyor. Ayrıca enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı oluyor.” dedi. 

YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını