banner1322
x

HAGER’DEN ŞIK VE PRATİK ÇÖZÜMLER

Akıllı bina otomasyonlarında konfor ve teknolojiyi bir arada sunan Hager Group Türkiye, multimedya entegreli dağıtım panolarıyla konut sektöründe teknoloji ve konfor standartlarını yeniden belirliyor.

HAGER’DEN ŞIK VE PRATİK ÇÖZÜMLER
Endüstri 40 Zirvesi

Enerji dağıtım, bina otomasyonu, kablo yönetimi ve enerji verimliliği alanlarında faaliyet gösteren Hager Group, multimedya entegreli dağıtım panoları ile konfor ve teknolojiyi bir arada sunuyor. Bu teknolojik panolar, kusursuz ve özgün tasarımlarıyla yaşam alanlarına estetik katarken, konut içerisindeki ambiyansa uymayan endüstriyel panolarında önüne geçiyor. Sistem, internet ve TV çıkışları gibi farklı fonksiyonları tek bir pano üzerinden rahatlıkla kontrol edilebiliyor.

TEK BİR PANO ÜZERİNDEN KONTROL İMKANI

Konfor ve teknolojiyi bir arada sunan multimedya entegreli dağıtım panoları, kusursuz tasarımlarıyla yaşam alanlarına estetik katarken, aynı zamanda konut içerisindeki ambiyansa uymayan endüstriyel panolardan kurtarıyor. Bu sistem, internet ve TV çıkışları gibi farklı fonksiyonların sadece tek bir pano üzerinden kontrolünü sağlıyor. Hager tasarımıyla, panolardaki ekipmanların düzensiz durmasını engelleyerek, panonun bütünlüğünü bozacak birçok etkene karşın patentli aksesuar çözümleri sunuyor.

İNCE VE SADE TASARIM

Hager Group Türkiye tarafından tasarlanan elektrik panoları gövdesiyle dolap altlarına saklanmaktan kurtuluyor. Multimedya entegreli dağıtım panoları ince ve sade tasarımlarıyla plastik, hibrit ve metal ham maddeleri ile farklı tasarımlara entegre olabiliyor. Panolar, geniş ürün yelpazesiyle kabloların düzenli dağılımına da olanak sağlıyor.

PRATİK VE ŞIK ÇÖZÜMLER

Mevcut elektrik panolarının kaba görüntüsü ve kablo dağınıklığına ise pratik ve şık bir çözüm sunan multimedya dağıtım panoları, kabloları dert olmaktan çıkarıp dekoratif bir tasarımın parçası haline getiriyor. Modern bir yöntemle kablolardan kurtulmayı sağlayan yeni ve ince tasarım; kabloların fark edilmeyeceği bir sistemi beraberinde getiriyor. 
 


 
 

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2022, 18:40
YORUM EKLE

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını