GÜNSAN, PRESTİJLİ KONUT PROJELERİNİ AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR

Alçak gerilim tesisatı ekipmanları sektörünün önde gelen firmalarından Günsan Elektrik, son olarak 6 inşaat projesinin hem değerini hem de imajını güçlendirdi. Günsan, yenilikçi ürünleri sayesinde projelere şık ve zarif bir görünüm kazandırıyor.

GÜNSAN, PRESTİJLİ KONUT PROJELERİNİ AYDINLATMAYA DEVAM EDİYOR
Enerji Zirvesi

Kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı çözümler sunan Günsan Elektrik, anahtar priz ve elektrik aksesuarları alanındaki 17 bin parçalık ürün gamı ile birçok prestijli konut projesine çözümler tasarlıyor.  Pine Village, Öz Mimarlık, Çakmaksu İnşaat , D6 İnşaat Mühendislik, FİBA ART İnşaat, Kirman Hotels olmak üzere altı farklı inşaat projesinde  yer alan Günsan Elektrik, sade görüntüsü ile ön plana çıkan Eqona ve Modüler başta olmak üzere yenilikçi ürünleri sayesinde projelere şık ve zarif bir görünüm kazandırıyor. Günsan Elektrik, yeni projelerine siyah, füme ve cam renkleri ile ayrıcalıklı dokunuşlar katıyor.

50'DEN FAZLA ÜLKEYE İHRACAT YAPIYOR

Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17 bin parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2022, 17:17
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını