Gün ışığından ideal verim alınabilmesini sağlıyor

Form Şirketler Grubu, Alman Lamilux Duman Tahliye Kapakları ve Işıklık Sistemleri ile ürün portföyünü genişletiyor. Lamilux Duman Tahliye Sistemleri, çatı bağlantısındaki cam sistemi ile gün ışığından ideal verim alınabilmesini sağlarken aynı zamanda Sun Pro Teknolojisi ile zararlı güneş ışınlarını bloke etme özelliği ile dikkat çekiyor.

Gün ışığından ideal verim alınabilmesini sağlıyor
Endüstrideara

Form Şirketler Grubu’nun kısa süre önce satışa sunduğu Lamilux Duman Tahliye Kapakları ve Işıklık Sistemleri, çevreye duyarlı ürün özellikleri ile yapı sektöründe yenilik getiriyor. Çatı bağlantısında bir kasadan ve üstü akrilik cam parçadan oluşan bu kapaklar, çift çidarlı kubbe SUN Pro teknolojisi ile aynı zamanda güneşin zararlı ışınlarının girişini de engelliyor. Kendini temizleyebilen Lamilux Duman Tahliye Kapakları’nın, ses izolasyonu ve ısı yalıtımlı dış tasarımı, patentli fiberglas takviyeli TPI teknolojisi çerçeve profilleri ile destekleniyor.

2018 yılında, dairesel kapak ürün tasarımı ile RED DOT DESIGN AWARD kazanan Lamilux Duman Tahliye Kapakları, kapsamlı aksesuarları ile kullanıcıların bireysel isteklerini karşılıyor ve her türlü koşula sahip binalara adapte edilebiliyor. Yapılarda gerçekleşebilecek olası bir yangın durumunda 172° açı ile açılabilen Lamilux Duman Tahliye Kapakları, kapalı mekanlarda çıkan yangınlarda en büyük tehlike olan dumanı tahliye ederek karbon monoksit gazı zehirlenmelerinin önüne geçiyor. Tek kanatlı kapak sistemine sahip Lamilux Duman Tahliye Kapakları, aynı zamanda drenaj sistemli sızdırmaz özel yapısı ile yağmurlu havalar ve güçlü fırtınalarda biriken suyu da kolayca tahliye edebiliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 18:31
YORUM EKLE

Sensörmatik

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını