banner1322
x

GÖCEK'E 750 MİLYON TL'LİK LÜKS PROJE

‘Nidapark' markasını Göcek'e taşıyan Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, 750 milyon TL yatırımla inşasına başlanan 32 villalık ‘Nidapark Göcek'e 3 bin 500 ön talep geldiği açıkladı.

GÖCEK'E 750 MİLYON TL'LİK LÜKS PROJE
Endüstri 40 Zirvesi

Tahincioğlu Gayrimenkul, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek’te bölgenin ‘ilk markalı lüks konut projesini’ hayata geçiriyor. İnşaatına başlanan 32 villalık butik 'Nidapark Göcek' projesi, 750 milyon lira yatırımla 24 ayda teslim edilecek. 'Nidapark Göcek'e daha lansmana çıkmadan 3 bin 500 ön talep geldiğini söyleyen Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, villaların bölgenin doğası, tarihi, sosyo-ekonomik ve kültürel yapısına uygun olarak tasarlandığını söyledi.

EN UCUZU 18 MİLYON TL

Marinalara sadece 5 dakikalık mesafede yer alan 32 villalık butik projede, 4+1 ve 3+1 farklı villa seçenekleri bulunuyor. Projede yer alan villaların metrekare büyüklükleri ise 238 ila 440 metrekare arasında değişiyor. Metrekare fiyatlarının 75 bin liradan başladığı lüks projede, villalar 18 ila 31 milyon lira arasında satılacak. Bölgenin ilk markalı lüks konut projesinin hayata geçireceklerini anlatan Özcan Tahincioğlu, "Ev sahipleri projemizde yazları havuz ve teraslarında, kışları da yerden ısıtmalı odaları ve şömineli iç avlularında geçirerek, dört mevsimi yaşayabilecekler" diye konuştu.

24 AY VADE, YÜZDE 0.99 FAİZ

Tahincioğlu Gayrimenkul Genel Müdürü Mustafa Çakmak da, projeyle ilgili bilgiler paylaştı. Nidapark Göcek projesinde doğayla uyumlu materyaller, dış cephede taş dokular ve ahşap detaylar kullanıldığını ifade eden Çakmak, "Tavana kadar yüksek camlarla Göcek manzarasının keyfini çıkarma imkanı sağlıyoruz. Aynı zamanda yerden ısıtma sistemine sahip villalarda bu keyif yaz kış sürecek. Projede her villaya özel havuz da yer alıyor. Pandemi sonrası değişen ihtiyaçlara ve alışkanlıklara uygun ferah, fonksiyonel ve kullanışlı yaşam alanları yaratmayı hedefliyoruz" açıklamasında bulundu. Projede, 24 ay vade ve yüzde 0.99 faizle uygun ödeme seçenekleri de sunuluyor.

BODRUM'A 1.5 MİLYARLIK ADIM

İstanbul dışındaki lüks konut projelerine Bodrum'da devam edeceklerini belirten Tahincioğlu, Gündoğan'da 1.5 milyar lira yatırımla yeni bir projeye başlayacaklarını anlattı. Tahincioğlu, "İzmir'de Urla ve Çeşme'yi yakından takip ediyoruz" dedi. İstanbul'daki projelerine ise Ataşehir'de devam edeceğini belirten Tahincioğlu, "Ayrıca Beykoz'da gelecek yıl önemli bir projeye imza atacağız" şeklinde konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2022, 15:33
YORUM EKLE

Sensörmatik

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını