Gider maliyetlerinizi nasıl minimize edebilirsiniz?

Dijitalleşmenin faydasına dikkat çeken Keller Williams Realty Danışman Ortağı Erdem Sarsu, mükemmel bir iş takibinin yanı sıra, müşteri yönetimi konusunda ve gider maliyetlerinin minimize olması konusunda yardımcı olduğunu söyledi.

Gider maliyetlerinizi nasıl minimize edebilirsiniz?
Enerji Zirvesi

Dijitalleşmenin gayrimenkul sektörüne getirdiği faydalar hakkında bilgi veren Keller Williams Realty Danışman Ortağı Erdem Sarsu, şu açıklamalarda bulundu:

“Dijitalleşme her sektörde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de etkisini göstermiştir ki; sonuç eskisine kıyasla oldukça verimli olmuştur. Mükemmel bir iş takibinin yanı sıra, müşteri yönetimi konusunda ve gider maliyetlerinin minimize olması konusunda bizlere çok katkı sağlamıştır. Bunun dışında bir gayrimenkulün tanıtımını dijital ortama taşıyarak, 3D video çekimleri, arttırılmış gerçekçilik uygulamaları hatta sanal gerçekçilik uygulamaları ile, lokasyon fark etmeden gayrimenkullerin lansmanını yapabilmekteyiz. Ayrıca, çeşitli yazılımları da kullanarak, piyasadaki hareketliliğe hâkim olmamızı sağlamaktadır. Doğal olarak daha az iş gücüyle aynı sonucu elde ettiğimiz için, iş gücünü de artırarak yani gayrimenkul profesyoneli sayılarını, daha fazla iş üretimi sağlanabilmektedir.”
 

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2020, 15:25
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını