banner1049
x

GIDA FABRİKASINA YÜZDE 95,5 VERİMLİLİK SAĞLADI

Bosch Termoteknoloji, endüstriyel sistemler-deki 150 yıllık endüstriyel kazan teknolojisi tecrübesiyle Zeytursan fabrikasına yüksek verimli sistem kurulumu gerçekleştirildi.

GIDA FABRİKASINA YÜZDE 95,5 VERİMLİLİK SAĞLADI
EndüstrideAra4

Bosch Termoteknoloji endüstriyel çözümleri ile Türkiye’nin farklı bölgelerinde önemli projelerde yer almaya ve geniş ürün gamıyla müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaya devam edi-yor. Son olarak, Türkiye’nin sayılı konserve gıda üreticilerinden Zeytursan Bursa tesislerine Bosch ULS Entegre Ekonomizörlü 8 ton buhar kazanı, Dreizler doğalgaz brülörü ve Bosch Degazör sis-temi ile beraber yüksek verimli sistem kurulumu gerçekleştirildi. 29 Nisan’da Bosch Termoteknik Almanya Gunzenhausen Fabrikasından yola çıkan 8 tonluk buhar kazanı Mayıs ayında Bursa’daki fabrikaya teslim edildi ve devreye alımı gerçekleştirildi. Bosch Termoteknik’in İş ortağı Bursa Tica-ri bayisi; Meta Teknoloji’yle birlikte yürüttüğü projenin sistem kurulumunu da yaparak yoğuşma ekonomizörü sayesinde tesis işletmesinden %95,5 verim elde etti.

ENERJİ KAYNAKLARININ KORUNMASI İÇİN EN VERİMLİ ÇÖZÜMLER SUNULUYOR

Günümüzde, küresel ısınma ve enerji kaynaklarının azalmasıyla yüksek verimli sistemler kurma hedefi daha da ön plana çıkıyor. Bosch Termoteknoloji Endüstriyel Sistem profesyonelleri; bu kap-samda tüm paydaşları, planlamacıları ve saha mühendisleri ile birlikte uygulamacı firmalarına sunduğu buhar kazanları, ısı geri kazanım ekipmanları, otomasyon ve yenilebilir enerji sistem en-tegrasyonlarıyla çevreyi ve değerli kaynakları koruduklarının altını çiziyor.  
Bosch Termoteknoloji Ticari ve Endüstriyel ürünleri hakkında detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. 
 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2020, 11:15
YORUM EKLE

Daikin

Peri

Dergiler