banner1322
x

German Design Award 2019’a aday

VİVA Architects, tasarladığı, modern çağın koşulları ile gelişen lüks kavramını iş dünyasıyla buluşturan Kâğıthane’de yükselen projesi Ferko Line ile‘Architecture Excellent Design’ kategorisinde German Design Award’a aday gösterildi.

German Design Award 2019’a aday
Robot Zirvesi

VİVA Architects, tasarladığı Ferko Line projesi ile 8 Şubat2019’da Frankfurt’ta gerçekleştirilecek German Design Award’a‘Architecture Excellent Design’ kategorisinde aday olarak davet edildi. 
Alman Tasarım Konseyi, 1953 yılında Alman Parlamentosu tarafından kurulmuştur. Bilgi transferi ve tasarımda iletişim alanlarında dünyanın önde gelen uzmanlık merkezlerinden biri olan konsey benzersiz tasarımları ödüllendirdiği German Design Award, tasarım dünyasının en prestijli ödülleri arasında yer alıyor. 

German Design Award’da değerlendirmeye alınan ürünlerin başvuru sistemiyle değil, uluslararası bağımsız jüri tarafından belirleniyor olması organizansyonun en büyük özelliklerinden biri. Geçtiğimiz yıl da Ferko Line projesi ile VİVA Architects, Office Development ve Mixed Use Architecture kategorilerinde ödüle layık görülmüştü.

İş hayatının profesyonellerini ağırlamaya hazırlanan, Kâğıthane’nin en prestijli projesi Ferko Line, 105 bin metrekare toplam inşaat alanında 4 bloktan oluşuyor.Ferko Line, bünyesinde 192 ofis, 38 adet ticari alan ve 173 oda kapasiteli FourPointsby Sheraton Oteli’ni bulunduruyor. Yeşil alanları, ortak teras, restoran ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı ticari bölümleri, hobi alanları ve fitness center ile iş yaşamının yoğun temposunda çalışanlara nefes aldırarak bölgede ‘yeni nesil ofis’ dönemini başlatacak.
 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 17:25
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını