Geniş Peyzaj Alanıyla Öne Çıkacak

Yeni Yapı’nın, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Yeniköy Konakları, geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla sessiz ve yeşillikler içinde şehrin merkezinde, ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Geniş Peyzaj Alanıyla Öne Çıkacak
Endüstrideara

İstanbul’un en eski yerleşim alanlarından olan Eyüp’te Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Yeniköy Konakları, İstanbul’un tarihi dokusuna uygun az katlı ve geniş balkonlu daireleriyle satışa sunuldu. Proje, Eyüp-Alibeyköy’de Hasdal Kavşağında anayolların kesişme noktasında bulunuyor. Ayrıca Yeniköy Konakları, ulaşım acısından büyük bir avantaj sağlıyor. İki Metro hattı, tramvay hattı, planlanan 3 katlı tüp geçit gibi ulaşım hatlarının ortasında konumlanıyor. Bölgenin değişen çehresiyle birlikte projenin Üniversitelerin, öğrenci kampüslerinin ve hastanelerin çevrelendiği bir bölgede yer alıyor olması yatırımcılara büyük avantaj sağlıyor. Yeniköy Konaklarında Zengin sosyal donatıların yer aldığı, yeşil alanlar, bitişiğindeki 8500 metrekare içinde yer alan yürüyüş yolları, spor alanları ve parklar bulunuyor.

İnşa çalışmalarının başlamasının ardından bölgedeki gayrimenkul yatırımcıları tarafından yoğun talep gören projede 12 adet ticari ünite ve 336 konut yer alıyor. Projede tamamı geniş ve ferah şekilde tasarlanan 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri meraklılarına sunuluyor. Dairelerin 85 metrekare ile 206 metrekare arasında değiştiği Yeniköy Konakları’nda, geniş peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla şehrin merkezinde, sessiz ve yeşillikler içinde ayrıcalıklı bir yaşam sunuluyor.

LEVENT VE MASLAK’A 7 KM MESAFEDE

Doğa ile iç içe yer alan konumuna ek olarak ve geniş peyzaj alanı ile öne çıkan proje, ulaşım açısından son derece avantajlı bir noktada yer alıyor.

TEM Otoyolu ve Hasdal’ın yanı başında, Eyüp ile Göktürk kesişim noktasında yükselen Yeniköy Konakları, Metro ve tramvayın yer aldığı raylı ulaşımın yanı sıra planlanan tüp geçit bağlantısının avantajlarıyla da alıcılara yüksek yatırım potansiyeli sunuyor.

Proje, FSM Köprüsü’ne 10 km, Levent ve Maslak’a 7 km, Taksim’e 11 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne ise 12 km mesafede konumlanıyor.

Yeni Yapı, İstanbul'un deniz kıyısındaki referans projesi Haliç Kongre Merkezini hayata geçirerek işletmeciliğini yürüten, sektörün önde gelen firmaların başında geliyor. Yeniköy Konakları Satış Ofisiyle de yine Kongre Merkezi içinde yatırımcılara hizmet veriyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2019, 17:43
YORUM EKLE

Polinet

Vefa

Dergiler