banner1322
x

Geliştirdiği ürünlerle okulların yanında

Marshall, Eyüpsultan belediyesi ile yaptığı bağış anlaşması kapsamında belediyeye bağlı okulların boya ihtiyacını karşılayacak. 

Geliştirdiği ürünlerle okulların yanında
Robot Zirvesi

Marshall, Eyüpsultan belediyesi ile yaptığı anlaşma kapsamında belediyeye bağlı okullara 5 ton boya bağışı yapacak. 

Renklendir hayatı mottosuyla Türkiye boya sektörünün lider firmalarından biri olan Marshall’ın Pazarlama Müdürü Pınar Adabağ, öğrencilerin pandemi sonrası okula uyum sürecine katkı sağlamak amacıyla Eyüpsultan belediyesi ile başlattığı kampanyayla ilgili kısa bir açıklama yaptı. Adabağ, “Türkiye’nin lider markalarından biri olarak üstümüze düşen sorumluluğu yerine getirmek amacıyla Eyüpsultan Belediyesiyle güzel bir çalışmaya imza attık. Geleceğimizin garantisi olan çocuklarımızın pandemi sürecinden en az hasarla ayrılması, okullarına hızla adapte olmaları için Marshall olarak 35 okulumuzun boyanmasına destek olmaya karar verdik. Marshall olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemiz için yüksek katma değerli projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi. 
İçinden geçtiğimiz hassas dönemi dayanışmayla aşılabileceğini sözlerine ekleyen Adabağ, Marshall olarak yaptıkları yardım faaliyetlerinin aksamadan devam edeceğini vurguladı
 

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2020, 13:11
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını