banner1322
x

Geleceğin mimarlarını ısı ve su yalıtımı hakkında bilgilendirdi

Terrawool Genel Koordinatörü Muhsin Pala, Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencilerine ısı ve su yalıtımı hakkında seminer verdi.

Geleceğin mimarlarını ısı ve su yalıtımı hakkında bilgilendirdi
Enerji Zirvesi


Taş yünü sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Terrawool, ürün ve hizmet kalitesinin yanı sıra eğitim ve seminer çalışmalarıyla da fayda sağlamaya devam ediyor. Marka üniversite öğrencileri ile bir araya gelerek ısı ve su yalıtımının bina sağlığı ve konforu açısından önemini anlatıyor. Terrawool, Karabük Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencilerine ile 31 Ekim Perşembe tarihinde seminer gerçekleştirdi. Isı ve Su Yalıtımı Seminerinde konuşmacı olarak Terrawool Genel Koordinatörü Muhsin Pala yer aldı. Pala, yaptığı konuşmada ısı yalıtımının enerji verimliliğine katkısına ve su yalıtımın bina sağlığı ve konforu açısından önemine işaret etti. 

Üretim tesisleri Kayseri İncesu merkez ilçe sınırları içerisinde yer alan organize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren firma, üretiminde teknolojiye önem veriyor. Nitekim Terrawool’un fabrikası ileri teknoloji ile donatılmış bulunuyor. Firma yüzde 100 yerli sermayeli olan üretim tesislerinde yılda 80 bin ton kapasite ile her ebat ve cinste taş yünü üretimi yapıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 10:09
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını