GEBKİM ANAOKULU İNŞAATI İSTİHDAMA KATKI SAĞLAYACAK

Sağlam temeller üzerine inşa edilmiş bir eğitim hayatı için çocukların okul öncesinde edindikleri kazanımların öneminden hareketle yola çıkan GEBKİM Eğitim, Araştırma ve Sağlık Vakfı, Dilovası’na modern bir Anaokulu kazandırıyor.   

GEBKİM ANAOKULU İNŞAATI İSTİHDAMA KATKI SAĞLAYACAK
Endüstrideara

GEBKİM Vakfı’nın eğitime olan desteği ve yatırımlarının son halkası olan GEBKİM Anaokulu, 6 derslikte 120 öğrenciye eğitim vereceğinin altını çizdi. Anaokulu bünyesinde çocukların yaş gruplarına özel tasarlanan dersliklerin yanı sıra uyku ve oyun odaları ile bir de eğitim salonu yer alacağının belirtildiği açıklamada güvenliğin ilk sıraya alındığına dikkat çekiliyor. Toplam 1500 metrekare alanda inşa edildiği ve bu yıl içinde tamamlanması hedeflendiğinin belirtildiği GEBKİM Anaokulu, GEBKİM OSB firmalarının yanı sıra Dilovası bölgesine hizmet vereceğinin altının çizildi.

GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRECEK

Kocaeli sanayi, ekonomisi ve istihdamına yaptıkları katkıyı eğitim ve bölge halkının kalkınmasına yönelik projelerde de sürdürdüklerinin altını çizen GEBKİM Eğitim, Araştırma ve Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Vefa İbrahim Aracı, eğitimi önemsediklerini ve geleceği şekillendireceklerine inandıklarını kaydediyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2021, 14:21
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını