Geberit, fotoselli bataryalarıyla sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor

Geberit’in Piave ve Brenta fotoselli bataryaları, enerji ve su tasarrufu sağlamasının yanı sıra hijyenik bir el yıkama imkanı sunuyor.

Geberit, fotoselli bataryalarıyla sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor
Proses Zirvesi

İsviçre menşeli sıhhi tesisat ve vitrifiye alanında faaliyet gösteren, sektörün önde gelen firmalarından Geberit, güncel teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Piave ve Brenta fotoselli lavabo bataryalarını müşterilerinin beğenisine sundu.

Ankastre ve tezgah üstü modelleri olan fotoselli bataryalar, elektrikli, pilli ve dinamolu olarak üç ayrı güç kaynağı alternatifine sahip bulunuyor. 

LONDRA’DAKİ BEHLING STÜDYOSU TASARLADI

Londra’da bulunan Behling tasarım stüdyosunun tasarladığı Piave ve Brenta, açma ve kapama esnasında bataryaya dokunmaya ihtiyaç duymadan hijyenik bir el yıkama imkanı sağlıyor. 

Söz konusu özelliği ile fotoselli bataryalar, havalimanları, AVM’ler, okullar ve restoranlar gibi halka açık yerlerde rahatça kullanılabilmesinin yanı sıra lavabo tasarımlarına da uygunluğu ile dikkat çekiyor. 

Ankastre kullanıma yönelik 170 ve 220 mm’lik ölçülerinde bulunan Geberit’in yeni fotoselli bataryaları, enerji ve su tasarrufu ile sürdürülebilirliğe katkı sağlıyor ve kullanıcısını memnun ediyor.  
 

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2018, 19:54
YORUM EKLE

Polinet

İntek

Dergiler