Gaziantep’de göl manzarasının keyfi Üşenmez Tente ile sürülüyor

Üşenmez Tente, Gaziantep’de yer alan yapay bir göletin keyfini konuklara Allenben Göleti mekanına sunduğu pergola sistemleri ile konforlu bir şekilde sürdürüyor.

Gaziantep’de göl manzarasının keyfi Üşenmez Tente ile sürülüyor
Endüstri 40 Zirvesi

Kafe, lokanta gibi yiyecek ve içecek işletmelerin, konforu artırmak için iç ve dış mekanı bütünleştirmek adına tasarımsal çözümlere ihtiyacı var. İşletmelerin bu ihtiyacını karşılayan en önemli teknolojiler arasında hiç kuşkusuz tente, pergola gibi gölgelendirme sistemleri yer alıyor. Üşenmez Tente ise 50 yıllık bilgi ve tecrübesi ile işletmelerin bu ihtiyacına en doğru çözümü sunuyor. Markanın, yeme içme sektöründe hizmet verdiği isimlerden biri de Allenben Göleti mekanı. Gaziantep’de yer alan, yapay bir gölete manzarası bulunan işletme, Üşenmez Tente’nin imzasını taşıyan pergola sistemleri ile konuklarına konforlu bir ortam sunuyor. 

DÖRT MEVSİM KONFOR

Şehir insanının dinlenmek için sıklıkla tercih ettiği mekanda pergola sistemleri ile, dört mevsim gölet manzarasının keyfi sürülebiliyor. Göletin üzerindeki üç salın üzerine kullanıcıyı güneş, yağmur gibi dış etkenlere karşı koruyacak pergola imalatı yapan Üşenmez Tente, membran tavandan oluşan sistemin açılıp kapanılarak kontrol edilmesine de imkan tanıyor. Sistemin üzerindeki ışıklarla akşam mekana aydınlatma sağlanarak her saatte kullanılabilen bir ortam yaratılıyor. 
 
 

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 17:12
YORUM EKLE

Legend Art

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını