banner1013
x

FORM YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİNİ TANITTI

İklimlendirme sektörünün lider firmalarından Form Şirketler Grubu’nun iştirakleri Form Endüstri Tesisleri ve Form MHI Klima Sistemleri, 6-9 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlenen 43. Yapı Fuarı’na katıldı.

FORM YENİLİKÇİ ÜRÜNLERİNİ TANITTI
EndüstrideAra2

Firmalar hem yerli üretim inovatif ürünlerini hem de Türkiye’de yetkili satıcısı oldukları dünyaca ünlü markaların ürünlerini Yapı Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşturdular.  Yapı Fuarı, pandemi ortamına rağmen büyük ilgi gördü. Özellikle son yıllardaki en yüksek yabancı katılımcı yoğunluğuna ulaşıldı. 9 ülkeden 260’a yakın alım heyetinin bulunduğu Yapı Fuarı’nda, Form standına ilgi büyüktü.

İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİNİ TANITAN TEK FİRMA OLDU 

Form Endüstri Tesisleri, NEFFES Antiviral Hava Temizleyici, Troke ve Lamilux duman tahliye kapakları, Sunvia gün ışığı aydınlatma sistemi gibi üretimini ve distribütörlüğünü gerçekleştirdiği yerli ve yabancı markalarla fuara katılım gösterdi. Japon Mitsubishi Heavy ortaklığında faaliyet gösteren Form MHI Klima Sistemleri ise split klimalar, çevreci R32 gazlı multi split klima sistemleri, Airflex kanat teknolojisine sahip kaset tipi klimaları, Euroform Safelight kanal tipi UVC ünitesi gibi ürünlerle ziyaretçilerden ilgi gördü. Form, Yapı Fuarı’nda iklimlendirme sistemi tanıtan tek firma oldu. Bu özelliği ile teknolojik ürün sergilemesi yapan tek firma olarak öne çıktı. Form standında yer alan yüksek performans ve enerji verimliliğine sahip ürünleriyle fuar katılımcılarından tam not aldı.


 

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2021, 05:21
YORUM EKLE

KRC ELEKTRO

Peri

Dergiler