FORM, YDA Söğütözü’ne ısı pompasıyla avantaj sağlıyor

YDA Söğütözü’nün iklimlendirme ihtiyacı, FORM Şirketler Grubu’nun CLIMATE MASTER ısı pompası ürünleri ile sağlanıyor.

FORM, YDA Söğütözü’ne ısı pompasıyla avantaj sağlıyor
EndüstrideAra - Haber Detay

FORM Şirketler Grubu, prestijli projelerin en önemli çözüm ortağı olmaya devam ediyor. Marka, CLIMATE MASTER su kaynaklı ısı pompası ile Ankara’da hayata geçen YDA Söğütözü’ne çözüm sundu.

UZUN ÖMÜRLÜ ÇÖZÜM

Ankara’da Sakıp Sabancı Bulvarı üzerinde konumlanan YDA Söğütözü projesinin 290 adet 4+1 daire, 37 adet 5+1 daire ve dokuz adet dubleksten oluşan rezidansları ve 110 bin metrekare toplam alanda yer alan 438 ofis, süpermarket, spor ve SPA merkezi ve yaklaşık 2 bin 500 metrekare toplam alana sahip restoran ve cafelerin bulunduğu ticari alanları CLIMATE MASTER ile iklimlendiriliyor. Toplam soğutma kapasitesi 900 kW olan 169 yüksek verimli, uzun ömürlü ve çevreci CLIMATE MASTER su kaynaklı ısı pompası projeye avantaj sağlıyor.

YATIRIM MALİYETİ DÜŞÜK

YDA Söğütözü projesinde tercih edilen ve Form Grup’un distribütörlüğünü yaptığı CLIMATE MASTER su kaynaklı ısı pompası, yenilikçi teknoloji ve akıllı tasarımı nedeniyle maksimum verimli iklimlendirme kontrolü sağlıyor. Climate Master, ilk yatırım maliyetinin düşük ve verimliliğinin oldukça yüksek olması nedeniyle de özellikle tercih edilmektedir. ClimateMaster, kule-kazan destekli ve jeotermal uygulamalar alanında dünyanın bir numaralı ısı pompası üreticisi olarak dikkat çekiyor.

ÇEVRE DOSTU SOĞUTUCU AKIŞKAN KULLANIMINA SAHİP

Firma, Oklahoma City-USA’da faaliyet gösteriyor. Climate Master, ayrıca AHRI'nin performans belgelendirme programında yıllardır yüzde 100 başarıya sahiptir. ClimateMaster Su Kaynaklı Isı Pompaları, hem soğutma hem ısıtma ihtiyacını bağımsız olarak aynı anda sağlar. Çevre dostu soğutucu akışkan kullanımı nedeniyle verimliliği yüksek ve çevreyi koruyan sistemlerdir.
Form Şirketler Grubu gerçekleştirdiği bu projeyle geniş referans listesine YDA Söğütözü projesinide eklemiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2018, 11:58
YORUM EKLE

Aldağ

Bestherm

Dergiler