Form, VRF sistemleri yetkili servislerini buluşturdu

FORM, İstanbul’da düzenlediği teknik eğitimler ile VRF sistemleri yetkili servislerini buluşturdu.

Form, VRF sistemleri yetkili servislerini buluşturdu
EndüstriForum

FORM Şirketler Grubu, 2011 yılından beri VRF Sistemler konusunda tek yetkili satıcısı olduğu ve bu iş birliği çerçevesinde üstün başarılara imza attığı Mitsubishi Heavy Industries VRF Sistemlerine yönelik eğitim toplantıları düzenledi. 

FORM’un grup şirketleri içerisinde yer alan Form VRF Sistemleri firması’nın 22 Kasım – 14 Aralık 2018 tarihleri arasında düzenlediği bu toplantılara tüm Türkiye genelinde VRF Sistemlerinden sorumlu yetkili servisler katıldılar.

VRF SİSTEMLERİ TEMEL MONTAJ KURALLARI ANLATILDI

Form Grubun eğitimler ve seminerler için özel olarak tasarlattığı Form Akademi’de gerçekleştiren “VRF Sistemleri Temel Montaj Kuralları” ve “Mitsubishi Heavy Industries VRF Sistemleri Devreye Alım & Arıza Çözümleri” konulu teknik eğitimlerin verildiği organizasyona Türkiye genelinde 74 servis firmasından toplam 131 kişi katıldı. İkişer günlük üç ayrı oturum halinde düzenlenen eğitimlerin sonrasında düzenlenen akşam yemeği organizasyonlarında yetkili servislerle tekrar bir araya gelindi.

Form VRF Sistemleri, Mitsubishi Heavy Industries ile gerçekleştirdiği başarılı işbirliği çerçevesinde, ürün kalitesinin yanı sıra  satış sonrası hizmet kalitesini  ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için servislerine yönelik gerçekleştirdiği  eğitimlere devam edecek.


 

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2019, 12:04
YORUM EKLE

Fullboard

Peri

Dergiler