Flower Show İstanbul Fuarı için geri sayım başladı

Süs bitkileri ve peyzaj sektörünün buluşma tarihi belli oldu. Avrasya’nın en büyük bitki ve peyzaj fuarı Flower Show İstanbul, 14-16 Kasım 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Flower Show İstanbul Fuarı için geri sayım başladı
Endüstrideara

Organizasyon, İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Tarsus Turkey tarafından Süs Bitkileri Üreticileri Alt Birliği (SÜSBİR)  işbirliği ile düzenlenecek. Avrasya’nın en büyük bitki ve peyzaj fuarı Eurasia Plant Fair / Flower Show İstanbul, 14-16 Kasım 2019 tarihleri arasında kapılarını açacak. 

Çiçek ve çiçekçilik malzemelerinden iç ve dış mekan süs bitkilerine, dikey bahçe uygulamalarından tohum ve fidelere, milli bitkilerden egzotik ağaçlara, peyzaj uygulamalarından sulama ekipmanlarına ve bahçe aksesuarlarına kadar yüzlerce yeni malzeme, ürün, ekipman ve teknolojiler bu yıl 11’incisi düzenlenen fuarda sergilenecek.

 Bu yıl da Türk süs bitkileri sektörünü dünyaya açacak olan Flower Show İstanbul’a kamu kurumları, belediyeler, inşaat ve peyzaj proje firmaları, turistik tesisler, yapı marketler, şehir planlamacıları ve mimarların da olduğu yurt içi ve yurt dışından binlerce alıcıyı ağırlayacak.
 

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 13:53
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını