banner1322
x

Fıskiye ve havuz sistemleri ile havuzlara dinamizm katıyor

Su Dünyası markası havuz ve su gösterileri hizmetleriyle havuz projelerinde dinamizm arttırıyor.

Fıskiye ve havuz sistemleri ile havuzlara dinamizm katıyor
Enerji Zirvesi

Su Dünyası markası sektörünün önemli isimleri arasında yer alıyor. 2014 yılında İstanbul’da faaliyet göstermeye başlayan firma bugün Türkiye’nin önemli yapı projelerinin ve otellerin çözüm ortağı olarak öne çıkıyor. Müşterilerinin düşüncelerine ve isteklerine uygun projelendirme gerçekleştiren firma aynı zamanda hazır projelere uygulayabilecek havuz ve su gösterileri hizmeti veriyor. Firma uzun yıllara dayanan tecrübesi ile iş süreçlerinin tüm aşamalarını en doğru şekilde planlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyor. 

PROJEYE ÖZEL ÇÖZÜM SUNUYOR

Fıskiye ve havuz sistemlerinin kurulumunu yapan firma, projeye özel üretilen yazılımlarla su hareketlerini programlıyor, pompa, nozul gibi donanımsal malzemelerle suyun hareketi için gerekli enerji ve yönlendirmesini sağlıyor. Aynı zamanda Su Dünyası markası havuzun alt ve üst kısmında yer alan aydınlatma cihazlarıyla ışık oyunlarına yer vererek görsel bir şölen sunuyor.

Geniş bir ürün gamı bulunan Su Dünyası markası köpük fıskiyeler, atlayan su fıskiye sistemleri, misinalı ve su jetli su perdesi sistemleri, doğal şelale, volkan fıskiye sistemleri, su çanı ve zambak fıskiye sistemleri, kobra su perdesi sistemleri, yapay şelale, su jetli kubbe sistemleri, su köpüğü kubbe sistemleri, biyolojik göletler, yüzme havuzları, havuz kimyasalları, sualtı armatürleri, dalgıç pompalar, otomatik kumanda panoları, LED aydınlatmaları ile çözüm sunuyor. Firma aynı zamanda nozullar, su köpüğü nozulları, su jeti nozulları, volkan nozulları, zambak nozulları, hallol jet nozulları, helezon nozulları, colum nozulları ve kuru havuz nozulları ile de havuz projelerine çözüm sunuyor. 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2020, 16:58
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını