FİŞEKHANE, LAYHER SAHNE SİSTEMLERİNİ TERCİH EDİYOR

Bir İstanbul klasiği haline gelecek olan “Fişekhane Deniz Konserleri”, Layher Sahne Sistemlerinin kalitesi ile öne çıkıyor.

FİŞEKHANE, LAYHER SAHNE SİSTEMLERİNİ TERCİH EDİYOR
Enerji Zirvesi

Şehrin yeni buluşma noktası olarak gerçek bir semt yaşamı sunan ve tarihi geçmişiyle şehrin yaratıcı enerjisinin yeni merkezi haline gelen Fabrika-i Hümayun Fişekhane’de, Layher Sahne Sistemleri tercih ediliyor.

YÜKSEK KALİTEDE SEYİR KEYFİ SUNUYOR

Türkiye’deki pek çok önemli etkinlikte ön plana çıkan Giga Sahne ve Teknik Prodüksiyon tarafından dizaynı ve kurulumu gerçekleştirilen açık hava konser alanı, Avrupa standartlarındaki sahnesi ve yanlardaki özel açılı yapısı ile izleyicilere tam görüş açısı sağlayan ve alanların maksimum verimde kullanılmasını amaçlayan tribün sistemi ile katılımcılara yüksek kalitede seyir keyfi sunuyor.

Sahne kurulumundaki uzmanlığı ve etkinliklere yönelik güvenli çözümleriyle Türkiye’deki etkinliklerin önemli çözüm ortağı olan Giga Sahne ve Teknik Prodüksiyon, Fişekhane’de Layher’in sahne sistemlerinin yanı sıra tribün sistemini de tercih ediyor.

BİRÇOK ETKİNLİKLE KULLANILIYOR

Firmanın sahneleri açık havalarda kullanılmasının yanı sıra salonlarda ve girişlerde de kullanılabiliyor. Sahne sistemlerini oluşturan bileşenler dev bir konser sahnesi, bir müzik performansı ya da moda gösterileri için küçük bir podyum zemini sağlıyor.

Tüm bölümleri; astarlı kontrplak paneller, sıcak daldırmalı ile galvanizli çelik ve kullanılan alüminyum sayesinde su geçirmez olan sahneler, düz olmayan yüzeylerde arazinin eğimine bağlı olarak hızlı ve kolay bir şekilde adapte edilebiliyor.

GÜVENLİ PERFORMANS ALANI SAĞLIYOR

Podyum yüzeyinin taşıyabileceği maksimum ağırlık kapasitesi 7.5 kN / m²’nin üzerinde olan, yüksekliği, yapısal gücüne bağlı olarak 10 m’den fazla olabilen Layher Sahne Sistemi ve podyumlar, yerden ödün vermeden, boyut ve ekipman açısından tüm gereksinimleri yerine getirerek, ihtiyaç duyulan güvenli performans alanını sağlıyor.

Sağlam malzeme, uzun hizmet süresi, değişen yerlerde hızlı montaj ve düşük nakliye hacimleri gibi özellikleriyle öne çıkan sistemler, manuel olarak kuruluma da olanak tanıyor.

HANGİ KAZANIMLAR ELDE EDİLİYOR?

Layher Sahne Sistemi ve podyumlar ile elde edilen kazanımlar ise şu şekilde sıralanıyor:

•    Temel birim elemanları sayesinde geniş alanlar ve çeşitli kat planlarında kurulum mümkün.
•    Çatı ve diğer Layher sistemleri ile yüzde 100 uyumlu.
•    Yüksek yük taşıma kapasitesi, hızlı ve kolay kurulum.
•    Sıcak daldırma ile galvanizli çelik ve alüminyum elemanları sayesinde zorlu hava şartlarına karşı dayanıklılık ve uzun ömür.
•    Rakiplerine göre daha hafif yapısı sayesinde taşıma kolaylığı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2021, 08:31
YORUM EKLE

Sensörmatik

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını