Fikirtepe Transform projesinde işler Asan İnşaat Danışmanlık ile ilerliyor

Asan İnşaat Danışmanlık, elektrikli asma iskele sistemi ile Fikirtepe Transform projesinde işleri hızlandırıyor. Projenin asansör kuyusunun içerisinde beş, dış cephede ise üç olmak üzere toplamda firmanın sekiz adet elektrikli asma iskele sistemi kullanılıyor.

Fikirtepe Transform projesinde işler Asan İnşaat Danışmanlık ile ilerliyor
EndüstrideAra - Haber Detay

Ürün ve hizmet kalitesiyle öne çıkan Asan İnşaat Danışmanlık Hizmetleri, sektörün tecrübeli isimleri arasında. Satış, servis ve kiralama hizmetini verdiği Elektrikli Asma İskele sistemleriyle marka bugüne kadar birçok prestijli projeye çözüm sundu. Hizmet verdiği bu projelerden biri de Fikirtepe Transform. aldız İnşaat ve Obaköy Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen, dört blok halinde yükselen projede Asan İnşaat Danışmanlık’ın kalitesinden ve tecrübesinden yararlandı. Marka bu önemli projeye elektrikli asma iskele sistemleriyle hizmet verdi. İnşaatın asansör kuyusunun içerisinde beş, dış cephede ise üç olmak üzere toplamda firmanın sekiz adet elektrikli asma iskele sistemi kullanıldı. 

2009 yılında İstanbul’da temelleri atılan Asan İnşaat Danışmanlık elektrikli asma iskele sistemlerinin satış, servis ve kiralama hizmetleri ile inşaat sektörüne hizmet veriyor. ADEMSAN MAKİNA’nın bayisi olan firma, müşterilerine doğru çözüm sunarak projelerinde iş güvenliği sağlıyor ve iş hızını artırmayı odaklanıyor. 

MAKSİMUM GÜVENLİK 

Kullanıcının iş sağlığı ve güvenliğini sağlayacak şekilde dizayn edilen Elektrikli Asma İskele sistemleri, sahip olduğu özelliklerle yatırımcısına avantaj sunuyor.  Yapıların dış cephesinde yalıtım, boya gibi cephe işlerinin gerçekleştirilmesine olanak tanıyan sistem, kurulumunun hızlı olması nedeniyle iş hızını arttırarak yatırımcıya zaman ve maliyet avantajı sağlıyor. ISO 9001-2000 kalite standartlarına göre üretilen Asma İskele sistemleri, Avrupa Normlarına Uyumluluğu kanıtlanmış ve CE Belgesi ile onaylanmış ve TSE kalite belgesi bulunuyor. Sistem teknik özellikleri ile güvenli bir çalışma ortamı sunuyor. 

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 14:17
YORUM EKLE

Radyo

Bestherm

Dergiler