banner1322
x

FARKLI İKLİMLENDİRME İHTİYAÇLARINA ESNEK ÇÖZÜM

Form MHI Klima Sistemleri, üstün özelliklere sahip profesyonel seri split klimalar ile ofis, mağaza ve market gibi ticari alanların iklimlendirmesine değer katıyor.Mitsubishi Heavy Profesyonel (PAC) serisi klimalar, ticari iklimlendirme alanına çok yönlü çözümler sunuyor.

FARKLI İKLİMLENDİRME İHTİYAÇLARINA ESNEK ÇÖZÜM
Makine Zirvesi

5 kW’dan 25 kW’a kadar çeşitli kapasitelere sahip iç ve dış ünitelerle, farklı alanların iklimlendirme ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunuluyor. Ayrıca bu üniteler aynı kapasitelerde serbestçe kombinasyon imkanı sunarak, kullanıcılara aynı iç üniteyi ihtiyaca göre farklı dış ünitelerle kullanabilme olanağı sağlıyor. 

ÇOK YÖNLÜ KULLANIM AVANTAJI

Mitsubishi Heavy Profesyonel (PAC) serisi klimalar, yüksek verimlilik değerleri ve uzun bakır borulama metrajlarının yanı sıra birçok farklı avantaj barındırıyor. Ayrıca kablolu veya kablosuz kumanda seçenekleriyle de kullanım kolayl sunuyor. Çok kullanışlı RC-EX3A dokunmatik ekranlı kumanda, tüm profesyonel seri klimaları kontrol etmek için kullanılabiliyor. Ayrıca PAC serisi klimalar, KNX, Mod-Bus, Bac-Net gibi dillerle bina otomasyon sistemlerine kolaylıkla entegre edilebiliyor. Wi-fi modülü ile IOS ve Android işletim sistemleri üzerinden de kontrol edilebiliyor. 

Mitsubishi Heavy’nin üstün rüzgarsız serinlik teknolojisi draft panel, PAC serisi FDT ve FTDC 4 yöne kaset tipi tüm klimalarda standart olarak yer alıyor. FDT tipi klimalar ise Shadow Black renk seçeneği ile estetik beklentilere de çözüm sunuyor.Profesyonel Seri klimaların dış ünite seçenekleri arasında Standart Inverter, Micro Inverter ve Hyper Inverter modelleri yer alıyor. İç ünite seçenekleri ise FDT 4 Yöne Kaset, FDTC 4 Yöne Kompakt Kaset, FDE Tavan Tipi, FDUM Orta Statik Basınçlı Kanal Tipi, FDU Yüksek Statik Basınçlı Kanal Tipi ve FDF Salon Tipi klimalardan oluşuyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2020, 10:48
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını