banner1322
x

FARKLI İHTİYAÇLARA YÖNELİK SUNDUĞU ÇÖZÜMLERE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ

Geniş ürün yelpazesiyle hayatımızdaki pek çok noktaya dokunuş yapan Sika, Sika® EmotionFloor sistemiyle birlikte, farklı ihtiyaçlara yönelik sunduğu çözümlere bir yenisini daha eklemiştir.

FARKLI İHTİYAÇLARA YÖNELİK SUNDUĞU ÇÖZÜMLERE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEDİ
Endüstrideara

Zemin, tüm yapı elemanları arasında kullanıcı tarafından en çok fark edilen ve kullanılan malzemedir. Sadece yaya trafiğine değil, yeri geldiğinde üzerindeki endüstriyel yüklere karşı da yüksek dayanımlı, aynı zamanda da estetik bir zemin kaplamasına sahip olmak, birçok yapı profesyonelinin en büyük hayalidir. İçine girdiğiniz herhangi bir yapıda ilk önce, ayaklarınızın altındaki bu görünümü yaratmak için bir araya gelmiş katmanlar ve aksesuarlardan oluşan kaplama sistemine temas edersiniz. 
Sika, yıllardır sunduğu zemin kaplama çözümleriyle birçok avantaj sağlıyor. Son teknoloji sistemlerini kullanılarak tüm gereksinimleri karşılamasının yanı sıra, çevreye duyarlı ürünleriyle de Sika, zemin kaplama çözümlerinde vazgeçilmez bir rol üstlenir. Geniş ürün yelpazesiyle hayatımızdaki pek çok noktaya dokunuş yapan Sika, Sika® EmotionFloor sistemiyle birlikte, farklı ihtiyaçlara yönelik sunduğu çözümlere bir yenisini daha eklemiştir. 

Sika® EmotionFloor sistemi, yapınızın zemininde yaygın bilinen adıyla mikroçimento uygulamasına sahip olmanıza imkân tanıyor. Bununla beraber, sistem bileşenleri SikaDecor®-801 Nature ile yatayda (zeminde) elde edilen görünümün, SikaDecor®-803 Nature ile yüzeyin izin verdiği ölçüde aynı şekilde dikeye de taşınmasına imkan vererek, zeminde ve duvarda tasarım bütünlüğü sağlıyor. 41 farklı renk seçeneğine sahip Sika® EmotionFloor kaplama sistemi ile, hem pürüzsüz hem de efekt etkisine sahip büyüleyici yüzey görünümleri yaratmak artık çok kolay. Sika® EmotionFloor sistem bileşenlerinden zeminde kullanılan SikaDecor®-801 Nature, sadece estetik olarak etkileyici bir görünüme sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda esnekliğe, mukavemete ve yüksek aşınma direncine de sahiptir. 

Sika® EmotionFloor 
SikaDecor®-801 Nature

Dekoratif, renkli, iç mekan için zeminde mikroçimento uygulaması

KULLANIMI

İç mekan duvarlarda ve zeminlerde dekoratif derzsiz uygulanma imkanı
Çimento esaslı veya alçı esaslı yüzeyler için uygundur
Konut odaları, ofisler, çatı katları, vb. mekanlarda kullanılır.
Mağazalar, konutlar ve hafif aşınmaya sahip kurumsal yapılar için uygun bir kaplama olabilir.

SUNDUĞU ÖZELLİKLER

Karışıma hazır set
Yüksek UV direnci
Mükemmel işlenebilirlik
Kolay uygulama
Son derece dekoratif, estetik ve benzersiz yüzey

SikaDecor®-803 Nature
SikaDecor®-801 Nature uygulamasından önce duvarları tesviye etmek i için kullanılan; iki bileşenli, Portland çimentosu, özel agrega ve katkılar içeren tesviye harcıdır.

Kullanım Alanları
SikaDecor ®-801 Nature'dan önce yüzey düzenleme ve yeniden profilleme:
•    Çimento esaslı beton ve harç 
•    Tuğlalar
•    Hazır seramik kaplı eski duvarlar

Özellikleri / Avantajları
•    Karışıma hazır set
•    Kolay uygulama
•    Düşük büzülme

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2021, 20:16
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını