FAME RESİDENCE'IN HAVASI DOĞU İKLİMLENDİRME İLE GÜVENDE

Fame Residence Lara & Spa Otel, iklimlendirme tercihini bir kez daha Doğu İklimlendirme’den yana kullandı.

FAME RESİDENCE'IN HAVASI DOĞU İKLİMLENDİRME İLE GÜVENDE
Enerji Zirvesi

Akdeniz’in mavisini Toroslar’ın yeşili ile buluşturan, mavi bayraklı plajı, spor aktiviteleri ile ziyaretçilerinin sağlığına ve konforuna önem veren Fame Residence Lara & Spa Otel, iklimlendirilme çözümleri için bir kez daha Doğu İklimlendirme firmasını tercih etti.

BAKTERİ, KÜF VE VİRÜSLERDEN TEMİZLENİYOR

Tüm kapalı alanlarının iklimlendirilmesi için daha önce Doğu İklimlendirme'nin Klima Santrallerini tercih eden otel, pandemi döneminde de, yine firmanın B-FRESH Hava Temizleme Ünitelerini tercih etti.

B-FRESH Hava Temizleme Üniteleri Sağlık Bakanlığı ÇEVSİS onaylı, 3 kademe olarak tasarlanan filtreleme sistemi ile havayı ilk olarak EN 16890 standardına uyumlu ISO ePM1 (F7) filtreden geçirerek içerisinde bulunan 0,3-1 µm büyüklüğündeki partiküllerden arındırıyor. Büyük partiküllerden arındırılmış hava, D99 dozunda, ozon üretmeyen, 254 nm dalga boyuna sahip UV-C lambalardan geçirilerek içerisinde bulunan bakteri, küf ve virüs gibi kirleticiler temizleniyor.

PARTİKÜLLERİ YAKALIYOR, TEMİZ HAVAYA İMKAN VERİYOR

Filtreleme sisteminin son adımı olan EN 1822:2009 standardına uygun H13 sınıfı HEPA filtreler ile 0.1-0.3 µm büyüklüğündeki partiküller yüzde 99,99 oranında yakalanarak temiz hava elde ediliyor.

Performans, ozon salınım ve UVC lamba dalga boyu ölçüm testlerini başarıyla geçen B-FRESH, İstenen tüm şartları yerine getirerek ISO 15714, ISO 13697, ANSI/ASHRAE 185.1, ANSI/ASHRAE 185.2 standartlarını sağlıyor.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2022, 17:10
YORUM EKLE

Sensörmatik

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını