Expo 2018 Nükleer Enerji Fuarına Katıldı

Berdan Cıvata, Rusya'nın Soçi' kentinde düzenlenen "10.Uluslararası AtomExpo 2018 Nükleer Enerji Forum ve Fuarı’na katıldı, yeni gelişmeler ve ortaklıklar hakkında bilgi sahibi oldu.

Expo 2018 Nükleer Enerji Fuarına Katıldı
Robot Zirvesi

14-16 Mayıs 2018'de Soçi'de gerçekleşen foruma, uluslararası kuruluşların, Rus ve yabancı şirketlerin temsilcileri katıldı. Etkinlik, önde gelen nükleer sanayi uzmanlarının nükleer endüstrinin gelişiminin geleceği ile ilgili tüm güncel konular hakkında açık ve derinlemesine tartışmalar ve konferanslarla bilgilendirdiği bir etkinlik oldu. AtomExpo 2018, 21. yüzyıl enerji karmasında nükleer enerjinin yerini ve rolünü açıkça tartışıp tanımlamak için bir mekân oluşturuyor. Fuara katılan Berdan Cıvata Marka Pazarlama Müdürü Davut Dolgun ve Proje Mühendisi Önder Dokuzlar 66 ülkeden temsilcinin katıldığı fuarın önemine değinerek, “Nükleer santrallerine ait özel bağlantı elemanlarının üretimi ile nükleer santrallere basınçlı kap, kazan, vana, pompa ve benzeri cihazları üretecek olan sanayicilerimizin bağlantı elemanlarını yüzde 100 yerli imkanlarla karşılamayı, onları yurt dışı cıvata üreticilerine muhtaç etmemeyi hedeflemekte olduklarını ifade ettiler.

BERDAN CIVATA NÜKLEER ENERJİ ZİRVELERİNDE BOY GÖSTERİYOR                

 40 yıla yakın bir deneyim ve sektörünün akredite olmuş ilk ve tek test laboratuvarı, entegre üretim tesisleri ile Berdan Cıvata birçok alanda öncülük yaparak bugün dünya ihtiyaçlarına yönelik ilk tercih edilen çalışma ve bağlantı mühendisliği ortaklarından biri konumundadır. Berdan Cıvata, nükleer santrallerin kalite el kitabını da dört yıl önce bir danışmanlık ve eğitim firması ile çalışarak sistemine entegre etmiştir. Öncelikle Akkuyu Nükleer Santrali ile başladığı hizmet yolculuğunda Sinop Nükleer Santralı için de sektöre yardımcı olabilecek yapı ve yeterlilikte bir firma olmuştur. Berdan Cıvata, bu konferans ve zirvelerde yer alarak küresel potansiyel ortaklarımıza da etkin bir sunum ve tanıtım etkinliklerinde bulunmaktadır. 6-7 Mart 2018’de İstanbul Pullman İstanbul Convention Center’da düzenlenen V.Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi ve Fuarında, dünya genelinde hızla büyüyen nükleer sanayi masaya yatırıldı. Fuarda Standı ile yer alan Berdan Cıvata da Nükleer araştırmalar ve nükleer enerji teknolojilerin uluslararası firma temsilcileri ile buluşmuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2019, 16:07
YORUM EKLE

Legend Art

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını