banner1322
x

ESAS GAYRİMENKUL’DEN DİJİTAL DÖNÜŞÜM ATAĞI

Esas Gayrimenkul, dijital dönüşüm konusunda Microsoft Türkiye ile uçtan uca dijital dönüşüm hareketi başlattı.

ESAS GAYRİMENKUL’DEN DİJİTAL DÖNÜŞÜM ATAĞI
Endüstrideara

Esas Gayrimenkul, Türkiye’de ve dünyada büyüyen operasyonlarını verimli bir şekilde yönetmek amacıyla uçtan uca dijital dönüşüm hareketine start verdi. Esas Gayrimenkul, kurumsal bulut bilişim çözümü Microsoft Azure teknolojisi ile başta AVM’ler olmak üzere tüm gayrimenkul dünyasına yapay zekanın gücünü taşıyacak. Esas Gayrimenkul bu sayede kaynaklarını hem etkin hem verimli hem de en basit şekilde yönetebilecek. Bu çalışmalar neticesinde de rekabet avantajı elde edebilecek. 

“İŞ SÜREÇLERİMİZİ DİJİTALLEŞTİRİYORUZ”

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Esas Gayrimenkul CEO’su Cem Eriç, “Microsoft Türkiye ile önemli bir iş birliğini hayata geçirdik. Microsoft ile bir araya geldiğimizden dolayı memnuniyet duyuyoruz. ERP projemiz, dijital dönüşüm başlığımızın önemli bir ayağını oluşturuyor. İş süreçlerimizin dijitalleştirmesi konusunda büyük önem taşıyor. Bu projeyle, birbirinden bağımsız hareket eden yönetim sistemlerini Dynamics 365 çatısı altında topluyoruz. Microsoft Business Application Solution Ecosystem’i içerisindeki ürünler ile desteklenen ERP çatısı oluşturmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda Esas Gayrimenkul iş tecrübesi ile “Varlık Yönetimi” alanında uluslararası boyutta kullanılabilir bir ERP ürünü geliştirip yaygınlaştırmak, temel hedeflerimiz arasında yer alıyor. DMR Danışmanlık projedeki çözüm ortağımız olmakla birlikte, tüm yapı Azure servisleri üzerinden hizmet verecek. Projenin ilk fazı muhasebe ve finans, satın alma yönetimi, varlık yönetimi, standart satış süreçleri, tesis bakımını kapsıyor. Microsoft ile gerçekleştirdiğimiz bu iş birliğinin, geleceğin Esas Gayrimenkul’ünü yaratmada önemli bir adım olduğuna inanıyoruz” dedi. 

“HİZMET AĞLARINI YENİDEN DÖNÜŞTÜRECEĞİZ”

Bu yeni işbirliği ile ilgili birliğiyle ilgili görüşlerini dile getiren Microsoft Türkiye Çözüm Satışları İş Geliştirme ve Teknoloji Merkezi Genel Müdür Yardımcısı Berna Yıldız ise bu iş ortaklığı kapsamında şu ifadeleri kullandı “Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul yatırım firmalarından biri olan Esas Gayrimenkul ile yaptığımız bu iş birliği ile daha fazla değer üretmeyi hedefliyoruz. Ayrıca iş ortağı deneyimini yeniden tanımlamayı ve iş gücünün üretkenliğini artırmayı amaçlıyoruz. Günümüzün kaçınılmaz bir gerçeği olan dijital dönüşüm konusunda Microsoft olarak böyle büyük bir kuruma ev sahipliği yaptığımız için gururluyuz. Microsoft'un teknolojinin en yeni, en güncel halini her zaman müşterilerine hazır tuttuğu yeni nesil bulut bilişim platformu olan Azure üzerinde hizmet verecek olan yeni nesil akıllı iş uygulamaları çözümleri olan Dynamics 365 ve Power Platform ile kiralama, finans, operasyon, ve hizmet ağlarını yeniden dönüştüreceğiz ve Esas Gayrimenkul’un büyümesine, gelişmesine, değişimine ve yeniliğe ulaşmasına destek olacağız.” dedi. 
 
 
 
 

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2021, 14:05
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını