ERYAP, EKİPLERİNİ MOTİVASYON TOPLANTISINDA BULUŞTURDU

Eryap Grup, Türkiye’nin dört bir yanında görev yapan satış ve pazarlama ekiplerini motivasyon toplantısı ve kampında bir araya getirdi.

ERYAP, EKİPLERİNİ MOTİVASYON TOPLANTISINDA BULUŞTURDU
Endüstrideara

Türkiye’de inşaat ve yalıtım sektöründe lider markaların üreticisi olan Eryap Grup, bir yıllık aranın ardından tüm Türkiye’de görev yapan American Siding ve Bonus Yalıtım satış, pazarlama ve operasyon ekiplerini Bolu Abant'taki üç günlük motivasyon toplantısında buluşturdu.

MORAL DEPOLADILAR, BİR ARADA VAKİT GEÇİRDİLER

Covid-19 pandemi sürecinde yaşanan kısıtlamalardan ve günlük rutine dahil olan mesafe kavramından dolayı dijitalleşen ilişkiler ve iletişim sonrasında, fiziksel olarak tekrar bir arada olabilmenin memnuniyetinin yaşandığı etkinlik 2-4 Eylül 2021 tarihleri arasında düzenlendi.

Kısıtlamalar sebebiyle verilen 1 yıllık zorunlu aradan sonra düzenlenen programda, ana amaç doğrultusunda mümkün olduğunca stres atmaya ve bir arada vakit geçirmeye odaklanıldı. Yarım günlük kısa bir değerlendirme ve açılış toplantısı sonrasında üç gün boyunca tüm ekibin zevkine hitap eden tavla, voleybol, basketbol, futbol, masa tenisi gibi etkinliklerle ekip üyelerinin birlikte keyifli zaman geçirmesi ve pandemi stresinden bir nebze olsun uzaklaşması sağlandı.

Uzun bir süre sonra tekrar bir araya gelen ekipler, böylece 2021 yılının son çeyreğinde yüksek motivasyonla görev bölgelerine dağıldılar.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021, 17:17
YORUM EKLE

Aldağ

İmmergas

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını