banner1322
x

Ersaş Alüminyum, Budma International Construction ve Architecture’de

Ersaş Alüminyum A.Ş. Polonya’da 12- 15 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan Budma International Construction ve Architecture fuarına katılacak.

Ersaş Alüminyum, Budma International Construction ve Architecture’de
Endüstrideara

Alüminyum sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Ersaş Alüminyum A.Ş., Polonya 'nın Poznan kentinde 12- 15 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan Budma International Construction ve Architecture fuarında yer alacak. Ar-Ge çalışmaları neticesinde alüminyum pencere sistemlerine yeni bir soluk getiren marka, bu sistem çözümlerini fuarda sergileyecek. 

EN SON SİSTEM VE ÇÖZÜMLERİYLE BUDMA INTERNATİONAL’DA

Dünyanın dört bir yanından sektörden önemli katılımcıların ve ziyaretçilerin yer alacağı Budma International Construction ve Architecture fuarında, Ersaş Alüminyum A.Ş.’nin standı Hall 5 No.24’te yer alacak. Marka fuarda yer alacak olan standında kapı ve windows sektöründe son teknolojiye uygun özel çözümlerini ve ürünlerini sunacak. Ayrıca test cihazı ile birlikte rüzgar yükü ile kompozit profilin dayanıklılığını ziyaretçilerine gösterecek. Ersaş Alüminyum fuarda en son sistem ve çözümleri olan PAL kompozit sistemi ve Pascal alüminyum kapı & windows sistemi gibi önemli sistemlerini tanıtacak. 

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 18:33
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını