Ergonomi ve hijyen bir araya gelir mi?

Dünyada ve Türkiye’de muadili bulunmayan ürün gruplarıyla yapı  sektörünü şekillendiren E.C.A., ergonomik tasarımı sayesinde  kullanım rahatlığı ve hijyen sunan Dalia bataryayı kullanıcılara sunuyor. Özel formuyla el yıkama esnasında elin lavabo kenarlarına değmesini engelleyen Dalia ile E.C.A., banyoları bir kez daha yeni nesil çözümlerle buluşturuyor.

Ergonomi ve hijyen bir araya gelir mi?
Enerji Zirvesi

Çevre ve gelecek hassasiyetiyle geliştirdiği teknolojilerini sektöre kazandırarak tüketicilerinin her zaman yanında olan E.C.A., 20 yıl garantili ürünü Dalia batarya  ile ergonomik tasarımı, hijyen standartlarını ve üstün kaliteyi çağdaş çizgilerle buluşturuyor 

Suyun akış dinamiği ergonomiyle değişiyor

Eğimli gövdesi ve çıkış ucundaki açılı perlatörü ile Dalia, ileri tasarım anlayışının tüm avantajlarını banyolara taşıyor. El yıkanırken elin lavabo kenarlarına değmemesini sağlayan batarya, banyolardaki hijyen arayışını ergonomik yapısıyla çözümlüyor. Hibrit tasarımındaki yuvarlak hat ve çıkış ucundaki köşeli hatlar ile karma bir forma sahip olan seri, farklı vitrifiye tasarımlarına uyum sağlayarak yaşam alanlarını özgünleştiriyor.
Hibrit tasarımı ve ergonomisiyle öne çıkan Dalia, 20 yıl garantisiyle tüm E.C.A. satış noktalarından temin edilebiliyor.   
 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2020, 16:08
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını