banner1322
x

Ergan Dağı’nda Kar Göletine imza attı

Bioart Biyolojik Tasarımlar, Ergan Dağı Kış Sporları ve Doğa Turizmi Merkezi Çevre Düzenleme ve Kar Göletine yaptığı başarılı çalışmasıyla farklılık yarattı.

Ergan Dağı’nda Kar Göletine imza attı
Endüstrideara

Bioart Biyolojik Tasarımlar, yaptığı biyolojik gölet uygulamaları ile şehre değer katıyor. Bugüne kadar birçok önemli projeye imza atan markanın yaptığı başarılı projelerden biri de Ergan Dağı Kış Sporları ve Doğa Turizmi Merkezi Çevre Düzenleme ve Kar Göleti. 
Türkiye’nin önemli illerinden Erzincan’ın Ergan Dağı, doğasıyla öne çıkan alanlardan biri. Bölgenin en önemli spor etkinliklerine ev sahipliği yapan Ergan Dağı Kış Sporları ve Doğa Turizmi Merkezi, her yıl binlerce insanı ağırlıyor.

Biyolojik gölet ve havuz uygulamalarıyla isminden söz ettiren Bioart Biyolojik Tasarımlar ise bu önemli projenin çözüm ortağı olmuş, burada yaptığı başarılı işlerle bölgeye değer katmıştı. 2016 yılında projenin çalışmalarına başlayan marka, burada 25000 metrekare alanda çevre düzenleme ve kar göletine imza atmıştı. Kar gölet uygulamasıyal yerli ve yabancı birçok turisti ağırlayan Ergan Dağı Kış Sporları ve Doğa Turizmi Merkezi, Bioart Biyolojik Tasarımlar’ın en önemli projeleri arasında yer alıyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2019, 09:17
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını