Engellilere attığı dost adımla ödüle layık görüldü

Alüminyum sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Sistem Alüminyum, 4. Tekirdağ Kariyer ve İstihdam Fuarına katılım gerçekleştirdi. Marka “Kontenjan Fazlası Engelli Çalışan İstihdamı" projesiyle engelli çalışan sayısını arttırması nedeniyle ödüle layık görüldü.

Engellilere attığı dost adımla ödüle layık görüldü
EndüstrideAra - Haber Detay

Alüminyum profiller ve sandviç kompozit panel ürünlerindeki başarısıyla öne çıkan Sistem Alüminyum, ürün ve hizmet kalitesi kadar sosyal projeleri ile de isminden söz ettiriyor. 

Alüminyum sektöründe 25 yılı aşkın süredir, ekstrüzyon alüminyum profiller ve yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren marka, farklı organizasyonlara katılım gerçekleştirerek hedef kitlesiyle buluşmaya devam ediyor. Sistem Alüminyum, Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen Tekirdağ Kariyer ve İstihdam Fuarı’na katılım gerçekleştirdi. 

Yurt içinin yanı sıra yurt dışında da önemli çalışmalara imza atan marka, çalışanlarına verdiği değerle de isminden bahsettiriyor. 2018-2019 döneminde uyguladığı "Kontenjan Fazlası Engelli Çalışan İstihdamı" programıyla birçok engelli çalışanını ailesine katan Sistem Alüminyum, ülke istihdamına katkı sağlayan önde gelen şirketler arasında yer alıyor. Sistem Alüminyum, Kontenjan Fazlası Engelli Çalışan İstihdamı" programı kapsamında bünyesinde istihdam ettiği engelli çalışanlar nedeniyle Tekirdağ Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından ödüle layık görüldü. 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019, 19:34
YORUM EKLE

Aldağ

Bestherm

Dergiler