Endüstriyel işletmelere zaman kazandırıyor

Layher Türkiye, endüstriyel alanda müşterilerine sunduğu hizmetleri, “daha fazla olanak” ilkesinin verdiği ilham sayesinde, imalattan montaj aşamalarına kadar devam ettiriyor.

Endüstriyel işletmelere zaman kazandırıyor
Endüstrideara

Dünyanın dört bir yanına endüstriyel alanda büyük bir titizlikle ürün ve hizmet kalitesini sunan Layher Türkiye, iş ortaklarının karlılığından ve en önemlisi güvenlikten taviz vermeden sektörde farklılık yaratmaya devam ediyor.

Markanın endüstriyel alanda verdiği hizmetler, sadece montaj aşaması ya da şantiye şartlarında sınırlı değil. Aynı zamanda imalat aşamasında da, iskele konusunda, yüksek hassasiyet ve güvenlik gibi temel prensipleri ile üretime katkılar sağlıyor.
Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan bu pandemi sürecini daha verimli hale getirmek ve üretime katkıda bulunmak, en önemli hedefleri arasında yer alan marka, bu bağlamda bir taraftan üretime katkıları devam ederken, diğer taraftan da mevcut müşterilerinin tüm teknik destek ve eğitim ihtiyaçlarına online olarak destek sağlıyor.

Şantiye sahalarında veya üretim tesislerinde Allround flanşlı iskeleleri kullanılırken, tamamıyla birbirine uyumlu ve sisteme entegre olarak kullanılabilecek merdiven malzemeleri ile de herhangi bir yükseklik seviyesinde güvenli çalışma alanları oluşturarak, hem çalışanların işine daha fazla adapte olmasına katkı sağlanmakta, hem de planlı işlerin minimum sürelerde tamamlanması sayesinde işletmeye zaman kazandırılmaktadır. Müşterilerine üretim aşamasından montaja kadar hizmet sunan Layher Türkiye, bu hizmet sonrasında ihtiyaç duyulacak teknik destek, süpervizyon ve eğitim hizmetlerini de her gün daha da geliştirmeye gayret gösteriyor.

75 yıllık geçmişi, geleceğe bakışı ve yönelişi, Layher 'in başarısındaki en önemli faktörlerden biridir. Marka, şirketinin yıl dönümüne özel hazırladığı "Geleceğin 75 Yılı" sloganı önderliğinde müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam etmenin yanı sıra üretimin başlangıcından zorlu bakım çalışmalarınıza kadar müşterilerine kazanç sağlatacak özel çalışmalar yapmaya devam ediyor.

BİR BAKIŞTA LAYHER ÜRÜNLERİNİN SAĞLADIĞI KAZANIMLAR

•    Çalışma alanını kısıtlamamakta olan merdivenleri ile, iş yaptığınız seviyede oldukça güvenli platformlar oluşturulabilir.
•    Allround iskeleler ve merdiven parçaları ile daima uygun ve sistemle uyumlu tırmanma olanakları oluşturulur.
•    Merdiven parçalarının basitçe birbirine takılması sayesinde her türlü ara ölçü elde edilebilir.
•    Merdiven, basamaktan basamağa 20 cm yükselir. Ayarlı ayak milleri sayesinde hassas yükseklik ayarı yapılabilir. Modüler yapı tarzı da çok yönlü kullanıma olanak sağlar.
•    Taşıma ve depolama sırasında az yer kaplayarak işletmenizdeki rutini bozmaz.
 

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2020, 16:50
YORUM EKLE

Legend Art

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını