banner1322
x

Elmor yeni armatürleriyle parmak izi endişesine son verecek

Hedef kitlesini bu yıl da birçok yenilikle buluşturacak olan Elmor’un Genel Müdürü Enver Öz, E.C.A. markalarının yeni bir kaplama özelliği ile hijyen alanındaki ilklerine bir yenisini daha ekleyeceğini, yeni armatürleriyle parmak izi ve su izi endişesine son vereceklerini açıklıyor.

Elmor yeni armatürleriyle parmak izi endişesine son verecek
Endüstrideara

2019 yılında hangi yenilikleri hedef kitlenizle buluşturacaksınız?

UNICERA, seramik sağlık sektörünün Türkiye’de tek ve dünyada en büyük iki fuarından biri. Türk seramik sağlık sektörünün başarılarını görünür kılmak açısından da çok önemli bir platform sağlıyor. Unicera Fuarı’na uluslararası katılımcılar ilgisinin giderek arttığını görüyoruz. Bizler için sektörün dünyaya açılan kapısı konumunda olan bu fuarın, inovasyon ve tasarım anlamında dünya klasmanında önemli başarılar kazanan sektörümüzün uluslararası arenada daha da güçlenmesine katkı sağlamasını umuyoruz. Uluslararası katılımcı sayısının artmasını ihracata yapacağı katkılar anlamında da çok önemsiyoruz. Unicera Fuarı’nın uluslararası anlaşmalara da adım atabilecek bir organizasyon haline gelmesi, tasarımları ile olduğu kadar çevre dostu özelliği ile de dikkat çeken ELMOR için heyecan verici bir gelişme. ELMOR olarak bu sene de Unicera Fuarı bizim için yine çok heyecanlı olacak. Her yıl burada yeniliklerle yer alıyoruz, ancak bu yıl bir adım daha ileri giderek temamızı da “su yenilenmektir” olarak belirledik. Geniş ürün gamında pek çok yeniliğe sahip bir şirket olarak, SEREL farkını banyo mobilyaları ile fuar kapsamında tüketicileriyle buluşturacağız. SEREL, 2019’da da mobilya sektöründe yeni ürünleriyle en uygun çözümleri sunmaya devam edecek. SEREL’i geniş ürün gamı ile Unicera’da farklı bir konseptle tanıtacağız. Hem evlerinde hem de ortak yaşam alanlarında farklı alışkanlıklara sahip tüm bireylerin ihtiyaçlarına farklı mobilyalar ile yanıt vermeyi hedefliyor, herkesi kendi ruh halini yansıtan banyolar için yenilenmeye davet ediyoruz. E.C.A. SEREL standında huzurlu, dinamik, üretken, sosyal, teknolojiyi arayan ve titiz tasarımlarıyla dikkat çeken dört ayrı banyo bulunuyor.  E.C.A. tarafında ise yeni bir kaplama özelliği ile hijyen alanındaki “ilk”lerimize bir yenisini daha ekleyecek; yeni armatürlerimizle parmak izi ve su izi endişesine son vereceğiz. Tüketicilere sunacağımız bu yeni teknoloji ile sektöre yön vermeyi ve talebi etkilemeyi sürdüreceğiz. Geçtiğimiz yıl bazı ürünlerimizde devreye aldığımız 20 yıl garanti konusu ile “Yıllarca Beraber”lik ilkemizi bir adım daha ileriye taşıyarak ‘Yıllarca Beraber Olmak Garanti!’ dedik. Biz tüketicilerimizin E.C.A. markasının kalitesine, dayanıklılığına ve hizmetine olan güvenleri sayesinde pazarda en çok tercih edilen markayız. Bu yıl fuarda bizim için büyük önem taşıyan bu mottomuzla da varlık göstereceğiz. Bunlara ek olarak hijyen ve tasarım anlamında hala sektörümüzde öncü olan ürün ve teknolojilerimizi de tüketicilerimizle buluşturacağız. Herkesi E.C.A. SEREL dünyasını daha yakından tanımak için 5-9 Şubat tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de 4.Hall B02 No’lu standımıza bekliyoruz. 

Sürdürülebilirlik konusunda yaptığınız çalışmalar neler?

E.C.A. SEREL olarak üretimden nihai tüketiciye ulaşana kadar tüm süreçlerinde çevre dostu, kaliteli, dayanıklı, kullanıcı dostu, sağlıklı ürünler üretmek için çalışıyoruz. Bu alandaki çalışmalarımız için de ulusal ve uluslararası pek çok kuruluştan onay alarak çalışmalarını akredite ediyoruz. Tüketicilerine sunduğumuz “Hygiene Plus” özellikli E.C.A. armatürlerin kendi kendini temizleme özelliği, hem temizlik kimyasalı tüketimini hem de temizliğe ayrılan zaman ve enerjiyi minimuma indiriyor. SEREL markalı tüm ürünler de doğa ve kullanıcı dostu, su tasarrufuna ve hijyene önem veren teknolojilere göre üretiliyor. E.C.A. armatürleri ve duş başlıkları ile SEREL gömme rezervuar ve asma klozetleri ürünleri bir arada kullanıldığında evin su tüketimini de yüzde 40’a varan oranda düşürüyor. Ayrıca, E.C.A. ürünlerinde geri dönüştürülmüş malzeme ve daha az boya ile üretilen, minimum ölçülerde tasarlanması dolayısıyla daha az karbondioksit salınımı yapan ve üretim maliyetlerine “eko” katkı sağlayan E.C.A. Ekoteknolojik Ambalaj’ı kullanılıyoruz.
 

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2019, 21:39
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını