banner1322
x

EKİNCİ SOLARİS PROJESİNE DAİKİN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ SUNDU

Ekinci İnşaat tarafından Mersin'de yapımı sürdürülen çevre dostu Ekinci Solaris projesi ile ilgili çalışmalar yoğun olarak devam ediyor. Projeye iklimlendirme konusunda Daikin çözüm sağladı.

EKİNCİ SOLARİS PROJESİNE DAİKİN İKLİMLENDİRME ÇÖZÜMÜ SUNDU
Endüstri 40 Zirvesi

Mersin’de hayata geçen Ekinci Solaris projesi 28 bin metrekare alan üzerinde yer alıyor ve kendi enerjisini üreten bir yaşam alanı olarak dikkat çekiyor. Projenin iklimlendirme ihtiyacına çözüm sağlayan Daikin, sunduğu özellikleriyle projede tercih edilmesinde etkili oldu. Bu özellikler arasında; enerji verimliliği, cihaz ömrü, satış öncesi uygulama ile satış sonrası memnuniyet gibi kriterler yer aldı. 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER 

Projedeki tüm alanlarda 156 adet toplamda 1248 HP kapasiteye sahip Daikin Mini VRV 8 HP dış üniteler kullanıldı. Isı pompası konusunda Altherma markaya ait 120 adet ürün tercih edildi. Çift fanlı Mini VRV 8 HP ürününün seçilmesinde birkaç etken önemli bir kriter oldu. Özellikle boyutlarının küçük olması sayesinde kolay montaj imkanı sağlandı, sessiz çalışması konfor açısından öne çıktı. FXDQ ve FXSQ iç üniteler ise düşük ses seviyeleri ve ince tasarımlarıyla projede yer aldı. (AA)
 

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2021, 09:59
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını