banner1322
x

EĞİTİMLERİ İLE MESLEKİ GELİŞİMİ DESTEKLİYOR

Alarko Carrier’ın ACademi Eğitim Platformu (Alarko Carrier Academi), geleneksel eğitimlerinin yanı sıra dijital ortamda zaman ve mekân bağımsız online eğitim imkanlarıyla sektör çalışanlarının mesleki ve kurumsal gelişimini destekliyor.

EĞİTİMLERİ İLE MESLEKİ GELİŞİMİ DESTEKLİYOR
Enerji Zirvesi

Uzman personellerin ve eğitimcilerin verdiği eğitimlerle ACademi Eğitim Platformu, iklimlendirme sektöründeki çalışanlara eğitimler gerçekleştirererek fayda sağlıyor. İçerik ve deneyim paylaşımı odaklı bir öğrenme sürecini deneyimleten ACademi, bu çalışmalarıyla iş süreçlerindeki verimliliğin ve başarının artmasına katkı sağlıyor. Günümüzün en gelişmiş eğitim olanaklarından faydalanarak oluşturulan eğitim platformu ACademi’de, geleneksel eğitimlerin yanı sıra internet ortamında, zamandan ve mekândan bağımsız olarak gerçekleştirilen online eğitim imkânları da bulunuyor.

SEKTÖR ÇALIŞANLARININ MESLEKİ VE KURUMSAL ÖN PLANDA 

Sektöre eğitimli ve deneyimli insan kaynağı kazandırmayı amaçlayan ACademi, mesleki ve kurumsal gelişime odaklanıyor. Ayrıca eğitimlerin online da yapılabilmesi sayesinde süreklilik hedefleniyor. ACademi’nin titizlikle hazırlanmış eğitim müfredatında sosyal içerikli konuların yer aldığı belirtilirken portalın  sosyal öğrenme bölümünde çevreden insana, psikolojiden mimarlığa, sağlıktan gastronomiye yaratıcılık ve benzeri konularda içerikler bulunduğunun altı çiziliyor.

ACademi’de öğrenme yöntemi olarak hem sınıf içi eğitimin hem de dijital platformların kullanılırken, eğitmen kaynağının ise yine hem içerden hem de dışarıdan tahsis edildiğinin altı çiziliyor. Hedef kitlesinin çoğunluğu servis çalışanları olan ACademi'nin, her bir katılımcının gelişimini takip ederek destekliyor.
Kullanıcılar, yenilenen Alarko Carrier Akademi’nin online platformuna özel olarak hazırlanan içeriklerden herhangi bir kayıt yaptırmadan da faydalanabiliyor.

YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını